Wpis z mikrobloga

Różnica cen elektroniki pomiędzy PL a DE wynika z dwóch różnych dystrybucji i dwóch różnych systemów podatkowych
5 tysięcy za telefon z ekranem 60Hz i 4GB RAM


@Elberus: O ile co do ekranu się zgadzam, bo to żart, że jeszcze tego nie ma w podstawowych modelach, o tyle od kiedy 4 GB RAM (tym bardziej, że 15 ma 6 GB) w telefonie to za mało? To nie PC, że odpalisz Windowsa i Chrome i na dzień dobry nie masz 4 GB RAM. Systemy mobilne zarządzają pamięcią inaczej niż
@Serniczek_Szatana: no to masz szczęście, miałem wcześniej xs i też różne dziwne zwiechy się zdarzały. O właśnie mam czasem taki przypadek, że dzwoni osoba którą mam w kontaktach, a wyświetla się tylko jej numer.
@Elberus: Chłopie, ile żeś tu akolitów zebrał tymi komentarzami

@nostalgiwolf:

o tyle od kiedy 4 GB RAM (tym bardziej, że 15 ma 6 GB) w telefonie to za mało?


To nie jest za mało (chyba że na jakieś wymagające gry), problem leży w cenie telefonu która jest nie adekwatna do tego co jest w środku, w tej półce cenowej nic nie stało im na przeszkodzie by dać tego RAMu więcej,
@sexlord: co się bardziej nie klei, moja teoria czy twoja, że nastolatki używają iphone bo ich rodzice w wieku 40 lat już mają iphony i tak im wygodniej, no nie rozśmieszaj mnie, tiktok był tylko przykładem na zobrazowanie do czego głównie taki telefon służy, może dla ciebie to po prostu zwykły telefon i żaden prestiż, ale wśród młodych jest to uważane za trendy i tyle
@Pepe9248 wiesz pierwszy iPhone wyszedł w 2007 jeszcze dłuższa chwila i będzie to 20 lat temu. Nastolatki się rodziły kiedy Jobs pokazał już iPhone. 40 letni rodzice mogli kupić sobie pierwszego iPhone mając ile 23 lata? Młodzież nie uważa tego za trendy bo z tym dorastali
@Elberus ulubiony telefon dzieciaków no i kobiet szczególnie kobiet, popatrz jak one się znają, znawczynie it, pionierki komputeryzacji i internetu. Wcale nie chodzi o pozerstwo, mode a może taki piękny? Ja mam jakiegoś Chińczyka poniżej 800 zł i wszystko działa w porządku. Tak samo dobrze jak chiński odkurzacz, telewizor i tak dalej.