Wpis z mikrobloga

o niestety jesteś przykładem osoby głupiej bo jesteś zacietrzewiony i zapatrzony w swoje zdanie a to główna cecha ignorantów , jest różnica między osoba inteligentna a osoba która sobie tylko tak o sobie myśli ;)


@Linnior88: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie przejmuj się. Ja jestem osobą pochodzącą z "bogatej rodziny", która przez długi czas myślała, że mój sukces zależy od mojej pracy, Dorosłam, teraz już wiem, że
@Janusz-Koriwniak ojciec szeregowy, matka krawcowa i dałem radę skończyć szkołę, zaliczyć olimpiady, wejść na najlepszą uczelnie w Polsce i mam większy salon niż to co dzielisz. Można od totalnego zera. Ale najłatwiej to skomleć i zrzucać winę na wszystkich i zły los.
@Janusz-Koriwniak: Powiedziałbym, że nawet więcej niż 90%, natomiast trzeba probować i liczyć na szczęście. Ja od rodziców dostałem jedzenie, spanie, dostęp do materiałów naukowych i wychowanie. Nie chciałem żyć tak jak oni, pracowałem i próbowałem ile mogłem, a aktualnie moje miesięczne zarobki przekraczają wartość ich domu.
"Doszedłem do wszystkiego sam " tak bo ma start było mieszkanie i auto od rodziców to resztę można było odkładać na biznesy

Jakoś mi się lżej na sercu zrobiło jak ogarnęłam że większość tych lekarzy programistów prawników przedsiębiorców wcale z biedy nie pochodzi , może co 10 ty


@Linnior88: Zadziwia mnie gdzie wy wszyscy żyjecie albo jak bardzo macie oderwane głowy od rzeczywistości z tymi tekstami. Na pewno moi znajomi biednych
@Janusz-Koriwniak: Masz 23 lata, jesteś na dorobku, nie wiem czego oczekujesz. Jaki jest % ludzi, którzy po studiach mają od razu mieszkanie? Patrzysz tylko na tych dużo bogatszych od Ciebie, więc jest takie wrażenie. Równie dobrze można patrzeć na piłkarzy i mieć ból tyłka ile zarabiają. Ja jak kończyłem studia (10 lat temu) to zdecydowana większość znajomych ze studiów, wynajmowała pokoje czy mieszkała w akademikach. Teraz prawie każdy ma mieszkanie czy
@bolekndm: Przecież ten chłop trolluje wpisami mocno xD Jak przejrzysz jego wpisy to zarabia grubo ponad średnią krajową a płacze, że musi mieszkać w pokoju xD Albo jest skończonym niezaradnym debilem albo trolluje - nie ma innej opcji.

Teraz jeszcze doczytałem i chłop pyta "Czy warto iść na b2b jak mam 23 lata i 2 lata expa do mniejszej firmy. Podwyżka z 8k na okolo 12k?" XDDD no albo debil albo
bzdura.

Jak masz zero na starcie od rodziców i 100% w głowie to masz szansę skończyć jako ktoś.

A jak masz 100% od rodziców i kompletne zero w głowie to po ich śmierci i tak skończysz jako zero.


Ergo proporcje nie są nawet 50 na 50


@thorgoth: Ania to twoje kolejne multikonto? Czy to prawda, że Robercig wybił się na twoim talencie i majątku zdobytym własną pracą?
@Janusz-Koriwniak Tak to dużo zależy ale nie tylko. Da się ciężka pracą też dorobić i to niekoniecznie mając firmę. Dużo ludzi chciałoby mieszkać w Warszawie i wykonywać zwykłe pracę gdzie ceny mieszkań są bardzo wysokie. W mniejszym mieście np. jeżdżąc ciężarówka da się zarobić. Wien na swoim przyoadku bo pochodzę z biednej rodziny.
strasznie boli dupa że poszedłeś aż w tak ciężka ofensywę ?

Skoro coś cię dotyka znaczy że jest o tobie


@Linnior88: to ty mnie zaczęłaś obrażać. Ja prowadzę dyskusję, ty mnie obrażasz. Na pierwszy mój komentarz odpowiedziałaś aż 3 komentarzami. To nie ja tutaj przeszłam w "ciężką ofensywę".