Wpis z mikrobloga

@kepak myślę, że Krzysztof zamordował rodzinę i wyjechał. Myślę tak z kilku powodów:
1) przez kilka dni po zniknięciu rodziny Krzysztof był jeszcze w domu i przeprowadzał remont
2) kiedy wówczas przyjechała do niego siostra żony on stanowczo nie wpuścił jej do domu
3) z domu zniknęła tylko ulubiona piżama syna, co może wskazywać po prostu na to, że syn spał, kiedy przyszła jego kolej

A ty co uważasz?
  • Odpowiedz
@kepak czyli myślimy tak samo. Jeszcze jest kwestia tego, że on szczegółowo instruował teścia jak rozpalić piec, więc możliwe że tą drogą pozbył się ciał, a rozbujabie pieca w przyszłości mogłoby tylko sprzyjać zatarciu ewentualnych śladów.
  • Odpowiedz
@amozetoostatniraz: Nie no w takim standardowym piecu na ekogroszek to raczej wydajnie ciała nie spalisz, a co dopiero kilku. Po prostu wiedział że go nie będzie, a w nie ogrzewanym domu zamarznięta woda w grzejniku potrafi zniszczyć całą instalacje.
  • Odpowiedz
@kepak ok, tu się nie znam, ale chciałbym tylko zauważyć że to był początek lat 00, a on ten piec robił sam, jak zresztą większość prac przy budowie domu. To nie był jakiś szajs z sieciówki. U mnie w domu tata też sam robił piec i taki piec robi wrażenie
  • Odpowiedz
@amozetoostatniraz: @kepak Mało prawdopodobna wersja z tym zabiciem całej rodziny, zwłaszcza że nad sprawą pracowało wielu kryminologów i specjalistów, i ostatecznie wykluczono wersję zabicia. Sprawdzano też kwestie "remontu" w łazience, piecyka i krwi znalezionej w łazience - nie była to krew żadnego z członków rodziny. Oficjalnie mówi się że wszyscy razem uciekli za granicę i mogą przebywać gdzies w Ameryce Południowej albo wschodniej Azji, pod zmienionymi nazwiskami, dorośli mogli mieć nawet
  • Odpowiedz
@amozetoostatniraz: Bardzo dużo jest tych spraw, które mnie nurtują, odkąd zacząłem interesować się sprawami kryminalnymi. Poza tym rozwiązania wielu z nich można się domyślać).

- Bianka Rota z 1990
- Joanna Tomczak z 1991
- Jarosław Ziętara z 1992
- Iwona Mogiła-Lisowska z 1992
- Robert Wójtowicz z 1995
- Anna Jałowiczor z 1995
- Daria Młynarczyk z 1995
- Andżelika Rutkowska z 1997
- Iwona Cygan z 1998
- Andrzej
  • Odpowiedz