Wpis z mikrobloga

  • 0
@Vasek: bo jak mam z nimi sobie radzić będąc no jakoś tam na pewno gorszy na 20 lvl i 3 dniach na myśliwcach w free samolocie? Rozumiem że można się dużo nauczyć, ale no cięzko jest xd
  • Odpowiedz
@BomBom: Ale w tej grze lvl to tylko ilość zdobytego XP. Możesz #!$%@? grać do 100 lvlu łódkami albo na pve i nie ma to #!$%@? żadnego znaczenia. Ludzie grają w tę grę 10 lat i są gównem a są tacy co po kilkudziesięciu grach zaczynają rozumieć jak działa gra na energię, jaki typ samolotów nadaje się do takiej a jaki do innej gry. Jak zrozumiesz ogólne zasady panowania nad stanem
  • Odpowiedz
  • 0
@pewniecham: To to wiem. Ze swoją rangą czesto sobie radzę i uda się robić co pare gier 10 fragów na 3 dedy. Ale często nie radzę sobie z właśnie 100 lvl po X dni na myśliwcu. Co bym nie robił #!$%@? tak mnie zakręci że często ginę, dlatego się pewnie irytuję. Albo te #!$%@? kamikaze o boże xd
  • Odpowiedz
@BomBom: No, ale gdzie mają grać ludzie, którzy wolą tłokowce. Natomiast to, że pewne samoloty są OP jest wynikiem balansowania po średnich statystykach i chyba niewiele da się z tym zrobić. XP50 dla słabego czy średniego zawodnika wcale nie musi być fajne.
  • Odpowiedz