Wpis z mikrobloga

Mirki odgrzebuje temat - jakie polecacie fotele biurowe dla osoby 186 cm i 85 kg?
Przerobilem mnóstwo już propozycji, aktualnie mam gamingowy Kraken Helios i średnio jestem zadowolony
Zależy mi na opinii osób o podobnych "gabarytach" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zastanawiałem się na Ergosolid 'NARIO-500', ale rozważe każdą propozycję
Praca zdalna 100% / budżet do 1500 zł

#pytanie #pytaniedoeksperta #fotelergonomiczny #krzeslobiurowe #ergonomia #fotelbiurowy #pracazdalna
  • 3
  • Odpowiedz
@Migmus: Ten Nario to dobry pomysł, mam podobny od ok 4 lat i nigdy nie wrócę do foteli z tapicerką. W końcu można spokojnie popracować latem :D Co prawda jestem nieco niższy ale za to ważę więcej ;)

A jeszcze zobaczyłem że w tym Nario siedzenie to decha z tapicerką, ja bym szukał takiego z siedzeniem z siatki jak ten tył.
  • Odpowiedz
jakie polecacie fotele biurowe


@Migmus: Foteli nie da się polecić (każdy ma inne wymiary, proporcje i wymagania) - trzeba je po prostu przymierzać.

Najtańsze ergonomiczne z 5-letnią gwarancją:
- Nowy Styl Navigo MESH który np. z mechanizmem synchronicznym FS, siedziskiem tapicerowanym (pokrytym 50mm pianką wylewaną 60kg/m³), oparciem siatkowym (z 70mm regulacją wysokości), podparciem lędźwiowym LU2 (z 70mm regulacją wysokości), podłokietnikami R35K2 (z 85mm regulacją wysokości), podstawą TS25 (z czarnego poliamidu), kółkami
  • Odpowiedz