Wpis z mikrobloga

#kryptowaluty #bitcoin

I cyk, dokupione. Kupuję od 21k i wciąż mi mało. Po 3 latach w krypto w końcu zrozumiałem, że nie ma sensu trejdować. Wyzbywam się systematycznie altów, które mi wychodzą na zero lub zarobiły już swoje. Cały kapitał idzie w BTC. Dokupuję teraz po 5k na każdej korekcie, jak będą większe spadki dokupuję więcej, w bessie wchodzę all in. Mam 40 lat i przed 50 chcę przejść na emeryturę. Cały misterny plan wykiełkował w głowie po podwyżce 200zł brutto po 6 latach pracy. Dość.
Eustachy2000 - #kryptowaluty #bitcoin 

I cyk, dokupione. Kupuję od 21k i wciąż mi ma...

źródło: temp_file3943370895168699703

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
@maggotbrain15 pewnie że tak pod warunkiem, że trafisz ( ͡° ͜ʖ ͡°) chodzi mi o to, że op napisał o wejściu all in. Załóżmy że spadamy z 100k do 40k i op wchodzi całością bo jesteśmy w bessie, a później nurkujemy niżej i bujamy się na 15-20k przez xx czasu i wyjdzie że zwykłe dca sprawdziłoby się lepiej niż wejście całym kapitałem ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@banciur wczoraj czytałem że nie może nie pyknąć bo jeden bitcoin to jeden bitcoin niezależnie od jego kursu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie ważne że włoży 500 tysięcy by w razie dołka zostać z 1/5 tych pieniędzy.
  • Odpowiedz
@Eustachy2000: kolejny dawca kapitału… wchodzenie w trejd bez planu no poważny błąd. Wchodząc musisz wiedzieć kiedy wychodzisz z pozycji! Inaczej najwyżej czym zostaniesz to papierowym milionerem…
  • Odpowiedz
  • 3
@Hokeyz wszedłem w link, już kojarzę, czytałem kiedyś tego bloga :) dzięki za przypomnienie, poczytam ostatnie wpisy :)

@Petururururu @banciur @open_or_die @Cykmyk

"W hossie każdy mądry", "co jak nie pyknie?", "zostanie 1/5 wkładu", "kolejny dawca kapitału"

Nie chce mi się już słuchać takich rzeczy. Mam plan i będę go realizował. -90% na tokenie, w którego wrzuciłem kilkanaście k już przeżyłem. Nie lubię pesymistów, sceptyków szanuję, ale pesymiści z tym swoim biadoleniem mnie
  • Odpowiedz