Wpis z mikrobloga

#kryptowaluty #bitcoin

I cyk, dokupione. Kupuję od 21k i wciąż mi mało. Po 3 latach w krypto w końcu zrozumiałem, że nie ma sensu trejdować. Wyzbywam się systematycznie altów, które mi wychodzą na zero lub zarobiły już swoje. Cały kapitał idzie w BTC. Dokupuję teraz po 5k na każdej korekcie, jak będą większe spadki dokupuję więcej, w bessie wchodzę all in. Mam 40 lat i przed 50 chcę przejść na emeryturę. Cały misterny plan wykiełkował w głowie po podwyżce 200zł brutto po 6 latach pracy. Dość.
Eustachy2000 - #kryptowaluty #bitcoin 

I cyk, dokupione. Kupuję od 21k i wciąż mi ma...

źródło: temp_file3943370895168699703

Pobierz
  • 29
@Eustachy2000: proszę nie wsadzać mnie do jednego worka z pesymistami itp. Ja tylko napisałem żebyś miał plan. Jeśli twoim planem jest kupuje i trzymam na zawsze to twoja sprawa, ja bym jednak zaplanował kiedy powiem „wystarczy” ale jak zauważyłeś to nie mój trejd :) powodzenia
@Eustachy2000: zakochany w czymkolwiek człowiek nie podejmuje racjonalnych decyzji + jest różnica między tradowaniem a nierealizowaniem zysków i trzymaniem assetu 10 lat xd

jak jesteś taki btc maxymalist to lepiej wyjedziesz jak podzielisz sobie wallet na 2 części - na jednym trzymasz np. 30% środków w btc i tego nigdy faktycznie nie dotykasz a na drugim wallecie sobie tym jakoś obracasz tj. kupujesz na dołku a na górce sprzedajesz, czasami wychodzisz