Wpis z mikrobloga

Oglądając nawet wczorajsze gówno na restreamie czuje sie oszukany xD

Wiecie co mnie #!$%@??
Sportowe waleczki typu omielańczuk - najpierw jawnie gardzi freakami, potem przychodzi na konferencje od niechcenia mówi ze mu sie spać chce, wchodzi na ring i dają jedną runde i hurr super, zgarnąłem "pieniążki" (cytat dosłowny)
Chciałbym wiedzieć komu sie opłaca ich brać, o najmanie nawet się nie chce wypowiadać bo ani show, ani walk - powinien być dawno zbanowany ze wszystkich gal

#primemma to ostoja freakfightow - na f2f prowadzący podchodzi do zawodnika i mówi wprost "#!$%@? nie bądź #!$%@?ą" xD
Ciekawe zestawienia, nawet ze znajomymi jak ostatnio ogladalismy to każdy był zaskoczony bo nie slyszeli o tej federacji, a bawiliśmy się 5x lepiej niż na innych galach.
@marek-jowko @Bezi77 takie podsumowanie ode mnie, #!$%@? kibicuje wam z całego serca, bo jesteście ostatnią nadzieją na normalność, stypa w #famemma, amatorka w #cloutmma, życzę powodzenia i mam nadzieje, że z gali na gale to show będzie co raz lepsze #patostreamy
curiousboi - Oglądając nawet wczorajsze gówno na restreamie czuje sie oszukany xD

Wi...
  • 2
Sportowe waleczki typu


@curiousboi: Ktokolwiek uważa, że na tych galach powinny być ''sportowe waleczki'' jest ciężkim przygłupem. Prawda jest taka, że większość tych sportowców wielkich pluje na to wszystko widzą później siano i już no problem mogą walczyć. Większość z tych sportowców wielkich nie różni się niczym mentalnie od freaków-influencerów walących narkotyki i ruchających jakieś szony.