Wpis z mikrobloga

@nat_soc powiedziałbym nawet, że wystarczy iż cokolwiek zaczyna iść w dobrym kierunku w twoim życiu i zawsze znajdzie się chociaż jeden zjebus co będzie się pruł do ciebie, bo on nie zniesie twojego sukcesu, kiedyś myślałem, że to typowa cecha polska, ale to niestety dzisiejszy zgorzkniały świat i najlepiej całe życie #!$%@?ć, że jest źle i biednie
@Ted_Kaczynski: Prawda jest taka że osób które osiągnęły sukces dzięki swoim skillsom bez kumoterstwa, oszustwa, złodziejstwa czy układów jest na całym świecie garstka.

Ci którzy są na świeczniku powinni siedzieć, ale kto ma ich skazać? sędziowie którzy za komuny pili z nimi wódeczke? XD

Ludzi zdolnych którzy do czegoś doszli szanuję, gnidy które dorobiły się na cudzej krzywdzie i złodziejstwie bym stawiał pod ścianą ( ͡° ͜ʖ ͡°
@PrzegrywWegetacjaTakaSytuacja wiadomo, system jest brutalny, uklady i ukladziki oraz majątki stworzone na post prlowskim #!$%@? dyktują tym krajem. #!$%@? kladę na bogaczy, ale taki Testo właśnie jak na standardy USA nie był niesamowicie bogaty (choć biedny też nie i dorobił się z tego co wiem w uczciwy sposób) i jak sobie myślę, że jego filmiki poza wyrezyserowanym wyolbrzymianiem sytuacji były tak prawdziwe, bo niektórzy rzeczywiście mogliby cię zabić za to, iż nosisz