Wpis z mikrobloga

@Lolenson1888: to wszystko i wyłącznie wina PEŁOWCÓW.
Gdzie są kamery?
A dlaczego pod pomnikiem smoleńskim są kamery? Dlaczego nie zagrafitowali tych schodów? Moze popierają po cichu kaczyńskiego? Ale syrenkę już oblać można. Wcale mi was nie żal warsrawiaki
  • Odpowiedz
Mściwe, głupie i bez sensu. Poza tym z jedną ręką może mu być trudno to zamalować, a posprzątanie po sobie (własnym kosztem) to powinna być pierwsza kara dla takiego delikwenta. Najlepiej z transmisją online.


@Tytanowy: Problem w tym, że gdyby ten graficiarz w ogóle się nie urodził świat byłby czystszym miejscem tym samym lepszym. Ergo życie graficiarza jest dla świata nic nie warte, najlepiej gdyby go na świecie w ogóle nie
  • Odpowiedz
Ja piszę o graffiti a ty z #!$%@? wyskakujesz- po co?


@To_ja_moze_pozamiatam: Bo może jak uznasz, że grafitti w przestrzeni publicznej jest spoko to przecież nie narzucisz kanonu akceptowalnego piękna i dla Ciebie ładny będzie malunek sprayem, dla innego tag a jeszcze dla innego właśnie ku*as czy eLka w kółeczku

Grafiti to grafiti i wszędzie, w przestrzeni miejskiej do tego nie przeznaczonej, wygląda jak akt wandalizmu a nie upiększacz
  • Odpowiedz
@Lolenson1888: Już pal licho czy sztuka czy nie (choć jak dla mnie gownonapis), to i tak trzeba mieć pozwolenie, a nie mazać sobie gdzie popadnie. Ja bym takiemu graficiarzowi wlazł do domu i #!$%@? elegancki napisik na ścianie bo czemu nie
  • Odpowiedz
ku*wa jestem za wprowadzeniem jakiegos rejestru czy licencji/pozwolenia na te graficiarskie gowno


@thighslapper0: Dokładnie, tak jak licencja na złodziejstwo w Ankh-Morpok. Graficiarze mieliby wspólną pulę rysunków jaką mogą wykorzystać rocznie. Każde nowe grafitti na mieście zostanie im odjęte z puli. Gdy pojawi się nielegalny graficiarz i zacznie im drenować pulę, już oni sami zadbają by się więcej nie pojawiał i nie marnował im puli ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz