Wpis z mikrobloga

Najlepiej dałoby dać nagrodę (odpowiednio dużą) za wskazanie lub pomoc w zatrzymaniu sprawcy. Zwrot tej kasy powinien być częścią kary dla graficiarza.

Wydaje mi się, że w wiekszości przypadków znajdzie się "znajomy", który połasi się na kase i wsypie.
Mocne słowa jak na prawiczka 150 cm z piwnicy co ma damskie rączki i posturę feministki xD Graficiarzy #!$%@?ć prądem ale twoje podrygi na wykopie są śmieszne patrząc na ciebie na yt xD Czytając twoje wysrywy na wykopie jestem w 100% pewny, że jesteś jednym z tych co im kanapki zabierali w szkole. Rafałku ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Akko: widzę pseudograficiarz sie odezwał, łapki do uciecia diagnozuje
i póżniej będziesz ich utrzymywał płacąc coraz wyższe podatki pamiętaj z ekonomią nie wygrasz


@perendev: kiedyś nikt takiego nie utrzymywał i świat przetrwał ;)
@Lolenson1888 Kiedyś znajomy miał wyrok powiązany z takim graffiti. Miał swój wolnostojący sklep hydrauliczny, odremontowany, nowa fasada, ocieplenie. No i tydzień po otwarciu ktoś nabazgrał mu prawie cały budynek. Znalazł gościa na Instagramie po "ksywie" z graffiti - zdjęcie tego dzieła oczywiście miał na swoim profilu. Zaczął do niego pisać w formie podpuchy, żeby złapać się kiedyś i zrobić wspólny projekt na jakiejś ściance. Znajomy specjalnie powrzucał różne wrzuty na swój profil,
@Lolenson1888: W stanach graffiti jest uważane za wandalizm i głównie wywodzi się z czarnego getta, w Polsce ludzie jakoś to utożsamiają ze sztuką nie wiem dlaczego, kiedyś byłem świadkiem w castoramie jak dwóch patusów kupowało farby po 10szt. czarnej i czerwonej, to obsługa sklepu im gratulowała i mówiła dobrze tam robicie ciśnijcie tych pajaców z Widzewa, no ale jak to potem wygląda jedni zamazują tagi drugich przyjeżdżają ich koleżki z Chorzowa
Jak będzie kolorowy #!$%@? to nadal będzie to ciekawsze niż szara ściana


@To_ja_moze_pozamiatam: Pewnie jakby ktoś rzucił gównem w te ścianę to też byś się cieszył i wizualnie to mniej więcej podobnie. Nie wiem, czy to jest kwestia tego, że ktoś żyje na jakiejś melinie i próbuje przenieść swoje codzienne doświadczania na resztę społeczeństwa, bo mu odpowiadają.
To jakby powiedzieć, że menel na dworcu urozmaica życie towarzyskie
@Pan_Slon: Czytać też nie umiesz ze zrozumieniem. Największą mam bekę z tego, że zgłosiłeś mój komentarz z twoją mordą która lata i tak po youtube xD Doskonale wiesz, że w tym przypadku nie było żadnego naruszenia dóbr osobistych ale za to zgłosiłeś. Czego się tutaj wstydzisz? Wzrostu? Damskich rączek? Zdeformowanych uszu? Ciebie gnębili w szkole, innego wytłumaczenia nie widzę czytając te twoje sfrustrowane i agresywne komentarze nawołujące do przemocy.
Strasznie wyszczekany
ewnie jakby ktoś rzucił gównem w te ścianę to też byś się cieszył i wizualnie to mniej więcej podobnie.


@DrKittens: #!$%@? następny. Czemu sprowadzacie wszystko do #!$%@?ów i gówna. Nie, nie cieszyłbym się bo widzę różnicę.
Sprowadzasz to do absurdu, zakładasz co myślę i z tym dyskutujesz.
@ATAT-2 Będzie.
@To_ja_moze_pozamiatam: aha, skoro piszesz że będzie to spoko. Mi jednak bazgroły na ścianach się nie podobają i większości pewnie tak samo, szczególnie jak są samowolką. Aż nadto miejsc w mieście jest na to