Wpis z mikrobloga

@SendMeAnAngel: Siłownia to miejsce gdzie człowiek kiedyś szlifował formę. Dziś miejsce gdzie #!$%@? focie na insta albo znajdziesz oskarka do jednorazowego ruchańska. It's over.
  • Odpowiedz
@SendMeAnAngel: #!$%@? co wy macie do tego co kto robi? zachowujecie się jak typowi boomerzy. Jestem po treningu, idę do lustra, napinam się bo chce zobaczyć formę i efekty. Fotki cykam dla siebie by mieć potem co oglądać jak mi progress szedł. Wy chyba tylko chodzicie na trening i patrzycie co inni robią, jak wyglądają i się zachowują by potem pisać takie gnioty. Dziwnym trafem zawsze w Internecie bo na żywo
  • Odpowiedz
@SendMeAnAngel: O nie, ludzie robią sobie zdjęcia w lustrze, Jak tak można!!! Powtarzam robią zdjęcia SOBIE. To jest naprawdę oburzające, że dorośli ludzie, robią swoim telefonem sobie zdjęcia. Kto wie co jeszcze robią? Pewnie w nocy śpią jak nikt nie widzi.

Ja idę na siłke jak prawdziwy mężyczna. Nie po to żeby robić sobie zdjęcia, tylko by patrzeć co inni ludzie robią i szkalować ich za plecami na forach internetowych. To
  • Odpowiedz