Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
japierdziele nie ma nic gorszego niz szukanie pracy jako depresyjna introwertyczna #!$%@?, oni chcą odemnie jakiegos ognia, zycia, zeby im długopis w kawie sprzedał a ja ledwo umie podkreslic swoje zalety w cv
#pracbaza #depresja #zalesie



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 10
@mirko_anonim: ''Nie sprzedam tego długopisu ale mogę sprzedać lepa'' - Rzekł Anonim
''Lepa?'' - Spytał zdziwiony rekruter.
''Oto lepa na ryj'' - Odrzekł anonim sprzedając lepę rekruterowi, dzięki temu pokazał ogień i życie jakie w nim drzemie.
Anonim dostał pracę, co prawda w zakładzie karnym przy zamiataniu spacerniaka, ale wyszedł ze swojej strefy komfortu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mirko_anonim: Szukaj pracy, gdzie szukają depresyjnych introwertycznych. Sztuka polega na tym, żeby znaleźć stanowisko, które pasuje do ciebie, a nie żeby udawać kogoś kim nie jesteś
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Wiem co czujesz xD ja to w ogole poszlam po bandzie, nieogarnieta, w depresji, prokrastynantka (?)zerowa pamiec i zdolnosci organizacyjne, uzywek troche tam czy siam, mialam kiedys zdiagnozowana tez fobie spoleczna, nienawidze dzwonic przez telefon, w ogole moge miec sporo w skali socjopatii i musze udawac wiele emocji, jestem nieco niezreczna spolecznie i najlepiej mi samej w ciemnym pokoju ... A wiec wybralam idealna kariere terenowego pracownika socjalnego