Wpis z mikrobloga

#gownowpis #psychiatra #psycholog #niebieskiepaski #rozowepaski #depresja #nerwica #fobiaspoleczna #przegryw
Biore pregabline 150mg i wenlafaksyna 150mg. #!$%@? mnie to, ze przez caly okres przytylem 9kg nie wiem skad malo jem. Malo slodkiego a czuje sie napompowany. Odcinka od emocji i uczucie, ze lacze sie z inną planetą. Do takiego stopnia ze jadac samochodem pewnego dnia niemalze nie walnalem w ciagnik na szczescie mam refleks prawdziwego chudego byka i odbilem. Po prostu czasem moja swiadomosc gdzies ucieka i jade jakby w hipnozie jakies. Nie wiem co robic. #!$%@? nie zycie takie jest.
  • 12
fluoksetyna


@meltdown: Szaman wczoraj przepisal mi Fevarin 100mg 1/2 tabletki wieczorem az do docelowej dawki 1.5tabletki i Miansec 10mg. Jak to widzisz? Z Wenlafaksyny mam schodzic do zera. Zszedłem w tydzien z 370mg do 150mg zero skutkow ubocznych.
@mateuszdinozaur: mianseryna dobra na sen, mi kiedyś pomagała ale brałem chyba 30mg. Wenla z 370mg do 150mg to nic w porównaniu jak zejdziesz całkiem do zera. Brain zapsy gwarantowane, ale reszta objawów odstawiennych powinna być łagodna bo bierzesz fluoksetynę. A spłycenie emocji to praktycznie na każdym SSRI czy SNRI będzie jak już na jednym miałeś
Wenlafaksyna była jednym z lepszych leków dla mnie, paroksetyna najlepsza ale skutki uboczne wszystkich SSRI SNRI mnie zniewalają, więc teraz odstawiłem z dnia na dzień paroksetynę i jestem na bupropionie i agomelatynie, na razie jest #!$%@? bo mnie skutki odstawienia paroksetyny dojeżdżają ale mam nadzieję że niedługo minie. Po jakichś 3 miesiącach będę mógł wydać opinie o bupropionie i agomelatynie