Wpis z mikrobloga

Słyszałem dziś, że górnicy zamierzają strajkować (°°
Za grosz śmiecie wstydu nie mają.
Cały czas była narracja: dej mie pinondz bo bo nie bedzie prondu i zamarznieta, wungiel daje bezpieczeństwo energetyczne ( ͠° °)
A potem pandemia powiedziała- sprawdzam.
I co? I jajco.
Węgla nie było, nie dało sie kupić albo jak juz to za chore pieniadze i trzeba było sprowadzać.
A jeszcze te szmaty podniosły sobie ceny dwa razy-bo hehe i tak taniej niz u spekulantów.
No to ja sie pytam- na uj my to dotujemy i utrzymujemy dalej?
Pożytku z tego nie ma, hasełka o bezpieczeństwie jak już wiemy sa gówno warte, a jeszcze zadymy robią i życie utrudniają wszystkim.
Zaorać to w #!$%@?.
Zamknąć i popędzić tych wszystkich pasożytów do pracy, w której rok ma 12 miesięcy

#gornictwo #takaprawda #niepopularnaopinia #polska
WiesniakzPowolania - Słyszałem dziś, że górnicy zamierzają strajkować (╯°□°)╯︵ ┻━┻
Za...

źródło: grn

Pobierz
  • 25
@PurpleHaze:

trzeba podpuscic gornikow na rolnikow, rolnikow na gornikow, a potem kupic chiperki i cole i patrzec jak warszawa plonie ( )


Niech Tusk wyjdzie i powie:

Mamy hajs tylko albo dla rolników, albo na podwyżki dla górników. Ustalcie między sobą kto ma ten hajs dostać to tak zrobimy.


Ależ to by była piękna inba
@WiesniakzPowolania: jestem ze śląska i powiem tak. Jest śmiesznie xD
Co więcej mam rodzinę w górnictwie i oni myślą, że są zbawcami narodu.
Prawda wiele domów dalej ogrzewa się węglem, jest wiele elektrowni na węgiel ale to nie znaczy, że nie należy tego zmieniać na gaz, atom lub oze. A co to tego czy był węgiel w pandemi to ja #!$%@?ę, ja i tak miałem najlepiej bo mieliśmy jeszcze piec niskiej
@orgin246: No ja mam kociołna ekogroszek i była tragedia. Na szczeście przy remoncie domu założyłem sobie kominek z grawitacyjnym rozprowadzeniem ciepła, tak na wszelki wypadek jakby była zimą dłuższa przerwa w dostawie prądu.
Uratowało mi to dupę bo miałem zapas drewna i przy okazji portfel bo nie musiałem kupować węgla po spekulacyjnych cenach.
A górnikom kilof w rzyć. Zbędne pasożyty.