Wpis z mikrobloga

polska lewica


@djtartini1: mają ledwo nadprogowe poparcie a najgłośniej krzyczą o swoich chorych postulatach i dostają ważne stanowiska ministerialne. Najbardziej dziwi mnie uległość pozostałych partii rządzących.. Przecież to nie ma akceptacji społecznej, znowu nie podumali i wjebio następne wybory oddając wszystko debilom pisu?
  • Odpowiedz
@mango: typowo konfedepisowski wysryw pod niewinnym płaszczykiem porównania xD no właśnie, jak można te dwie rzeczy porównywać xD ten mityczny lek na refluks może spowodować prawdopodobnie jakieś negatywne skutki przy braniu bez konsultacji z lekarzem, Naukowy bełkot z kolei mówił że tabletka dzień po może zabić jak się weźmie 2100 sztuk na raz xD ale lepiej uprawiać politykę antyliberalna na wszystkim co się da a potem nazwać się "partią wolnościową" xD
  • Odpowiedz
@mango: skoro ine rzeczy takie ważne to po prostu dajmy tabletki i aborcję, i zajmijmy się innymi rzeczami. Wgl co ma refluks to tabletki dzien po, wyjdz z własnej dupy.
Jeszcze dodatkowo można się zajmować kilkoma rzeczami na raz, wow
  • Odpowiedz
@mango jak widzę, że ktoś pisze “dymac nastolatki bez konsekwencji” to wiem, że debil. Czemu te wszystkie trolle mają ten sam schemat?

fajnopolaki, uśmiechnięta polska, ukrofile, dymanie bez konsekwencji

#!$%@? xD
  • Odpowiedz
@mango akurat to ściema, jest wiele leków na refluks, które są dostępne bez recepty. A jak masz zgagę po alko i kiełbasie, pakujesz w siebie leki IPP to nie dziw się później, że rozwalasz sobie całkowicie jelita - bez przyczyny nie wprowadzili obowiązku posiadania Rp. To nie cukierki, a rozszerzona diagnostyka nikomu nie zaszkodzi
  • Odpowiedz
@mango: chłopy nie rozumieją, że można zajmować się kilkoma sprawami na raz, konfiarskie mózgi niedopuszczają takiej możliwości
  • Odpowiedz
@mango: przegrywek nie wie, że przez to jego "dobre #!$%@?" właśnie utrzymuje się wojsko i gospodarkę. W szkole nie miał nic o demografii?

@mango porównywanie zgagi z niechcianą nastoletnią ciążą, ja #!$%@? xD


@arbuz_luz: ja już się przyzwyczaiłem, że głównie prawactwo ma takie #!$%@? porównaniaXD
  • Odpowiedz
@wpisynienawisci KO skręciła w lewo właśnie po to by odebrać trochę centrolewicowego elektoratu lewicy. Nie mieli innego wyjścia po tym jak PiS spolaryzował i zabetonował drugą stronę sceny
  • Odpowiedz
@mango: jest jedna drobna różnica. Jak ci peknie guma to potencjalnie masz życie zmienione o 180 stopni przez następne 18 lat. Jak nie masz recepty na reflux to kupujesz polprazol bez recepty i polykasz tabletkę.
  • Odpowiedz
@mango: może kupić lek, tylko o mniejszej dawce, 20mg zamiast 40mg i po prostu brać 2 tabletki, efekt będzie ten sam. Recepta na 40mg może być w 50% refundowana, dlatego istnieją 2 wersje, dla osób z chorobą przewlekłą. Podobnie jest w ketonalem, ten o wyższej dawce jest na receptę i też może być refundowany dla ludzi z chronicznym bólem.

Ergo, gość #!$%@? głupoty, uprawia manipulacje i w konsekwencji atakuje chochoła. Na
  • Odpowiedz
Jeśli ktoś nie rozumie tego, że parlament pracuje nad więcej niż jedną rzeczą na raz, a priorytetem są głośne ograniczenia wprowadzone przez PiS, to nie powinien głosować w wyborach, bo daje się robić medialnym narracjom jak trzylatek.


@missioncritical: bullshit, jest wiele poprawek ustaw dot gospodarki, nowy ład i podatki, życia,zdrowia które mogli poprawic po Pisie
A wzieli sie za tabletki dzień po i domniemanie gwaltów
To daje jasny sygnał jakie są
  • Odpowiedz