Wpis z mikrobloga

@johann-meier: gwarantuje Ci że ja i moi znajomi (którzy nie mają kont na wykopie) myśleliśmy tak długo przed wojną

Chcesz ginąć za kreski na mapie? Twoja sprawa, ja całe życie płaciłem kasę na wojsko
  • Odpowiedz
@johann-meier: widzę że dupke zapiekło. Napisz jeszcze o tym ze wszystkie p0lki to #!$%@?, wszyscy Polacy pracują na oligarchów i Janouszów, Polska nic nie dała i ogólnie to polska to kraj nie do zycia.

Traktowanie Polski jako gownokraju to objaw jakiegoś uposledzenia. 20 gospodarka świata. Gdzie jest teraz ukraina która miała PKB wyższe niż polskie w 1990? W dupie. Białoruś? W dupie.
Jak tobie i jemu podobnym wydaje się że standard
  • Odpowiedz
@johann-meier: to są jakieś popierdułki a nie oligarchy :) żadnych zabójstw, produkcji, dystrybucji, masturbacji

zobacz na tych ukraińskich, oni nawet mają swoje bojówki wojskowe :) Kraken z Charkowa czy ten Azow z Mariupola to pierwotnie były właśnie finansowane przez oligarchów
  • Odpowiedz
  • 24
@johann-meier nie obrzydzam nikomu polski to fajny kraj. Za granicą nawet to mówię. Ale umierać za polityków nie mam zamiaru. Wrócić nie wrócę zanim sytuacja nie będzie pewna że żaden pobór czy ćwiczenia mi nie grożą. Wyjechałem głównie z tego powodu.
  • Odpowiedz
Traktowanie Polski jako gownokraju to objaw jakiegoś uposledzenia. 20 gospodarka świata. Gdzie jest teraz ukraina która miała PKB wyższe niż polskie w 1990? W dupie. Białoruś? W dupie.


@gracilis: To ty nie ogarniasz niestety, że może być coś cenne tj. np. nieżycie w ruskim mirze, ale może być coś cenniejszego -> życie. I dla większości ludzi po prostu, wybór między, życiem w ruskim mirze ale życiem, a byciem trupem jest dosyć
  • Odpowiedz
@CzaryMarek: myślę że bardzo naiwne jest myślenie że 10mln polaków którzy nie mają żadnej znajomości języka i przydatnych za granicą umiejętności pojedzie tam, zostawi majątki pokolen i nie zdechnie tam. Z reszta rosja już artykułowała-chcemy Rosji do Lizbony
  • Odpowiedz
@CzaryMarek: z resztą uwazam ze jeżeli ktoś chce czerpać benefity z tego państwa a potem po prostu #!$%@?ć to powinno się już teraz brac na szkolenia. Takie kraje jak Szwajcaria albo Dania istnieją od setek lat a polak jak szczur tylko ucieka i jest pośmiewiskiem swiata
  • Odpowiedz
@johann-meier: to co #!$%@?ą rządzący od "odzyskania wolności" to tak naprawdę woda na młyn ruskiej propagandy. szkodzą Polakom żeby płakać, że ruscy wykorzystują to przeciwko nam¯\(ツ)/¯
ps. tu jest jeszcze Polska czy jeden z krajów związkowych unii jewropejskiej? musiałbym spaść z #!$%@? żeby walczyć za okupacyjny rząd UkroPolin.
  • Odpowiedz
myślę że bardzo naiwne jest myślenie że 10mln polaków którzy nie mają żadnej znajomości języka


@gracilis: Nie żartuj, emeryci nie będą i tak walczyć, a w młodych pokoleniach jest bardzo dobra znajomość języków obcych.

zostawi majątki pokolen i nie zdechnie tam


@gracilis: BUahahaha, ta przeciętny 20-30 latek, ma wielki odziedziczony majątek, bo Polska to Szwajcaria czy USA :D
Zresztą nawet jakby ktoś miał mieszkanie, to i tak jego wartość jest
  • Odpowiedz
@johann-meier:
@gracilis:
To nie ruska propaganda a działania rzadu jak i zachowanie społeczeństwa sprawiło, że całokształt kraju stał się nieprzyjazny dla młodego mężczyzny (który to najczęściej jest potencjalnym żołnierzem).

Argument p0lki by nie istniał gdyby media nie promowały związków Polek z obcokrajowcami oraz gdyby Polki nie próbowały traktować przeciętnego Polaka jako bankomat

Młody Polak żyje ze świadomością, że to co dla jego ojca było oczywiste, wręcz dane z góry (jak
  • Odpowiedz
@CzaryMarek: jaka jest różnica między położeniem niemiec a Polski? Szwajcaria jest w jeszcze gorszym miejscu. Po prostu problemem polaków jest uciekanie od problemów, infantylizmu i niczym nieuzasadnione poczucie bycia lepszym co skutkuje tym że zawsze lądujemy w dupie przez takich jak ty
  • Odpowiedz
@gracilis: Kocham swój kraj, jestem patriotą, ale to co się odwala sprawia, że pierwsze co zrobię to ucieknę. Mam umierać za julki z sejmu, które nazywają żołnierzy gwałcicielami? Mordercami? Sytuacja na granicy z Białorusią pokazała, że pełnoprawni bohaterowie z krwi i kości przez patologię "elit" są teraz ośmieszani i opluwani. Kto za mną zapłaczę? Kto o mnie będzie pamiętał? Jak ja będę zdychał w okopach, moje rówieśniczki będą skakać na bolcach
  • Odpowiedz