Wpis z mikrobloga

#motoryzacja

XD grubo pod deklem

Kup sobie samochód którego nie możesz tankować, odwalaj szajs aby go ładować. codziennie baw się w owijanie workami foliowymi przedłużaczy i portu ładowaniu, musisz tez mieć specjalnie kupkę kamieni do zabezpieczenia kabla, który swoją drogą na chodniku też ktoś może przeciąć, albo jak ktoś Ci zajmie miejsce pod oknem, to musisz wyciągać zapasowe przedłużacze

Nie ma żadnych pieniędzy który ktoś musiałby mi płacić aby bawić się w taki cyrk. Ktoś by mi powiedział, daje Ci za darmo elektryka ale tak masz go ładować. Thanks but no thanks.
r5678 - #motoryzacja 

XD grubo pod deklem

Kup sobie samochód którego nie możesz tan...

źródło: ladowanie-z-przedluzacza

Pobierz
  • 103
@r5678: ales mi, zainmponowal tymi sufitami, nie, wiedzialam xd

Ciekawe czy mante nowe inteligentne liczniki. Jak mu wyjdzie ze typ dużo zuzywa regularnie to go moga jeszcze o 6 rano obudzic ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@r5678: a same elektryki są w #!$%@? drogie, bo Unia dotuje ich zakup xD no to skoro Unia dotuje to producenci #!$%@?ą jeszcze x% marży, co im tam xD w ten sposób zamiast 100 000 kosztuje 130 000, ale 30 000 da unia xD
Elektryk fajna sprawa, nie #!$%@? się z mechanikiem, serwisem ani innymi sprawami. A jak ktoś lubi tak ładować to co wam do tego. U mnie juz w latach 2000 sąsiad ładował pojazd inwalidzki pod blokiem w taki sposób i nikomu to nie przeszkadzało. Chociaż ja bym wolał do galerii podjechać albo zapłacić za to ale zrobić to jak człowiek przy ładowarce.
to kabel przez okno raz na dwa tygodnie. No chyba że gość dzień w dzień robi grubą trasę to wtedy nawet mi go nie żal xD


@MyOwnWorstEnemy: ale wiesz, że z takiego domowego gniazdka to podładujesz akumulator maks mocą 2kw więc ładować trzeba bardzo często
Potem potężny rachunek za prąd i jeden impuls elektromagnetyczny, zostaje ci cegła elektro śmiecia, która nigdzie już nie pojedzie.
@r5678: wydaje mi się że to mogło być np auto wygrane w jakimś konkursie lub na loterii, nie wydaje mi się żeby zdrowy myślący człowiek mieszkający w bloku zdecydował się na elektryka.
@r5678: Jeszcze to profesjonalne zabezpieczenie kamieniami i żółtą tasiemką, nie do wiary że ktoś może tak żydzić że ładuje z gniazdka domowego z okna zamiast jak człowiek pojechać na ładowarkę.