Wpis z mikrobloga

Hej, boicie się, że nigdy nie będzie w związku i nigdy nie doświadczycie jak wygląda takie życie?Związki są różne i jedne są udane, a drugie nie, lecz co innego mieć nieudany związek, a co innego nie mieć go w ogóle i nigdy nie móc spróbować takiego życia. Jak macie inne i bardziej szczegółowe odpowiedzi to zapraszam do dzielenia się nimi w komentarzach.

#zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #kiciochpyta

Boice się, że nigdy nie znajdzie nikogo i nie będziecie w związku?

  • Tak 48.2% (53)
  • Nie 51.8% (57)

Oddanych głosów: 110

  • 15
@NiebieskiMiszmasz: nie widzę innego wyjścia. Alternatywą jest pozostanie starym dziadem z coraz gorszymi cope-ami. Gry i filmy z roku na rok są coraz bardziej gówniane. Jak wyjdzie dobry film/gra to jest to może raz na rok/3 lata. To zdecydowanie za krótko. Do tego brak cipki całkowicie pozbawia motywacji. Chęć poprawy warunków życia, np. dokształcanie się, szukanie lepszej pracy wymaga nieziemskiego samozaparcia. Brak kobiety przy boku drastycznie zwiększa szanse na to, że
@NiebieskiMiszmasz: Tak, w wieku 18-20 lat mówiłem sobie że jeszcze mam kupę czasu i nic na siłę. Minęło kilka lat i nic się nie poprawiło w tym temacie. Raz jest gorzej, raz lepiej, ale i tak człowiekowi bywa smutno, gdy widzi tych wszystkich znajomych (brzydkich, ładnych, biednych, bogatych) którzy mają tą drugą osobę, a on dalej sam. Czasami czuję, że omija mnie ten moment "dorastania" w którym będąc z związku robi
Tak, w wieku 18-20 lat mówiłem sobie że jeszcze mam kupę czasu i nic na siłę. Minęło kilka lat i nic się nie poprawiło w tym temacie. Raz jest gorzej, raz lepiej, ale i tak człowiekowi bywa smutno, gdy widzi tych wszystkich znajomych (brzydkich, ładnych, biednych, bogatych) którzy mają tą drugą osobę, a on dalej sam. Czasami czuję, że omija mnie ten moment "dorastania" w którym będąc z związku robi się te
nie boję się tego bo po prostu wiem na 100% że nie będzie inaczej, jest to tylko trochę przykre że akurat mam takie życie jakie mam a nie inne, boli, ale bać się już nie mam czego bo sytuacja jest jasna


@blablalbla: Bać się nie boisz, ale uczucie smutku lub zazdrości cudzego życia nadal grozi( ͡° ʖ̯ ͡°)
@NiebieskiMiszmasz: Mnie zawsze zastanawia to, jak to jest, że człowiek ma zainteresowania, ciekawe hobby, odłożone trochę więcej kasy, wygląd nienajgorszy, poczucie humoru, dystans do siebie i ambicje na przyszłość, a i tak nie może nawiązać relacji z laskami, które są wolne. Bo mam masę znajomych, z którymi dogaduję się rewelacyjnie i ewidentnie coś "kliknęło" od pierwszego spotkania, no ale zawsze okazuje się, że one wszystkie są zajęte. I takie osoby zawsze
Bo mam masę znajomych, z którymi dogaduję się rewelacyjnie i ewidentnie coś "kliknęło" od pierwszego spotkania, no ale zawsze okazuje się, że one wszystkie są zajęte.


@Madridista98: Złośliwość losu, mnie np. zawsze rzucało do środowisk, gdzie praktycznie nie było kobiet(,)