Wpis z mikrobloga

Uwaga - mogą być spojlery do ep04:
Przyznam, że coś #!$%@? coraz ciężej mi się ogląda ten spin-off. Rick jest tak spiździały, że ciężko się patrzy, nie wiem czy to konsekwencja tego jak go scenarzyści napisali w tych odcinkach czy aktorowi się już po prostu nie chce, może both.
TWD nigdy nie stało bohaterami podejmującymi logiczne decyzję, ale tłumaczenie Ricka się kupy nie trzyma, jeszcze chwilę temu aby mieć szansę ucieczki #!$%@?ł sobie łapę, a teraz płacze, że mu ZNOWU zabrali Carla i dlatego spuścił się w pół minuty (poprawcie mnie jeśli źle odebrałem scenę #!$%@?, ale pomijając festiwal cringe'u patrząc na minę Andrew Lincolna tak ją rozumiem), ale on zostanie ratować świat. O co tu chodzi do #!$%@? wafla?

Coś mi totalnie nie gra z tą postacią. Widzieliśmy ricka w wielu wydaniach, nawet szalonego, nawet zdeptanego i bez grama nadziei jak był negana fuckboyem i wtedy go kupowałem, a teraz nie kupuję.

Zapraszam do dyskusji jeśli ktoś ma coś do dodania.

#twd #thewalkingdead #thewalkingdeadtheoneswholive #seriale
Kremufka2137 - Uwaga - mogą być spojlery do ep04:
Przyznam, że coś #!$%@? coraz cięże...

źródło: temp_file616809757952703645

Pobierz
  • 23
@2aVV generalnie widać że ten serial jest cięty gdzie się da skracane są wszelkie wydarzenia do minimum
-brak informacji o grupie z którą podróżowała mishonne jedynie kilka urywek z ich podróży
-wszyscy po tym serialu oczekiwali że Nat będzie przez długi czas podróżował z mishonne okazał się postacią na ledwie jeden odcinek
-to samo okafor postać również na jeden odcinek i nie mam pojęcia co na myśli miał pisarz by zarówno mishonne
wszyscy po tym serialu oczekiwali że Nat będzie przez długi czas podróżował z mishonne okazał się postacią na ledwie jeden odcinek


@lubiep: Najbardziej byłem w szoku jak w 4. odcinku padła informacja, że Michonne i Nat spędzili rok w centrum handlowym po ataku gazem z helikoptera. Z 2. odcinka to w życiu bym tego nie wymyślił.

pocięty wątek z bazą w górach


@lubiep: To też było dobre, lecieli tam robiąc
@2aVV: Dlaczego byś nie wymyślił że spędzili tam rok po ataku gazu? Przecież było pokazane jak pory roku się zmieniają gościu, masz na tacy pokazane ale się nie domyślasz XD