Wpis z mikrobloga

Mirki! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wiadomość i prośba dla Was... Chciałem poznać Wasze opinie/typy gier z różnych rodzajów. Niech to będą nostalgiczne, do których zawsze z chęcią wracacie lub gracie aktualnie relaksując się przy tym sami lub ze znajomymi :D

Może ja zacznę...

Gry, do których zawsze wracam, rzadziej lub częściej i zawsze sprawiają tą samą przyjemność:
1. Twierdza Krzyżowiec
2. Heroes 3
3. Need For Speed (Most Wanted, Undercover)

Gry, z którymi gram ze znajomymi aktualnie - spędzić czas, pogadać, pograć 4fun
1. CS2
2. Diablo 2 Resurrected

Kiedyś:
Tibia... ilość przegranych godzin - nie potrafię ocenić :D
Były też MMORPG typu Runes of Magic, mnóstwo funu
Chociażby przez przeglądarkę MFO lub plemiona...

A wy? Wracacie do jakichś gier? Polecacie jakieś? Piszcie śmiało, chętnie powspominam stare czasy, może nawet wrócę do jakiejś gry (ʘʘ)

#nostalgia #staregry #gry #pc #cs #heroes3 #nfs #twierdza #diablo2resurrected #tibia #plemiona #mmo #mmorpg
Guzinek - Mirki! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wiadomość i prośba dla Was... Chciałem poznać Wasze opin...

źródło: kąkuter

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@Guzinek: było Runes of Magic, był Cabal Online… Ehhh stare czasy.

Natomiast gra, z którą jestem najdłużej to War Thunder (gram od closed bety z paroma kilkumiesięcznymi przerwami).

Okazjonalnie wpada też Football Manager, ale po kilka godzin, a nie jak kiedyś całe dnie. W FM 2012 mam 1000h z hakiem, a już w 24 nie mam nawet rozegranych 50h… A i tak co roku kupuje, do kolekcji nie wiadomo po co.
  • Odpowiedz
@Guzinek: Zacznę banałem Gothic od 1 do 3. Obecnie raczej gram w modyfikacje, niż podstawkę, ale to wciąż Gothic, ponadczasowe gry.

NFS U, U2 i Carbon. W zeszłym roku po raz pierwszy przeszedłem pierwszego Undergrounda całego, i wiem że pod koniec roku przejdę też po raz pierwszy całego U2, bo to wciąż jedne z najlepszych arcade wyścigów ever.

Drakensang The Dark Eye - klimat dzieciństwa, pamiętam jak dziś, ciepły czerwcowy dzień
  • Odpowiedz
@Guzinek GTA od 3 w górę, obecnie SA, poprzednie wbite na 100%. W zeszłym roku cała seria Hitman, mam też rozgrzebanego Morrowinda i Gothica 2 a także zacząłem Star Wars Dark Forces z zamiarem przejścia wszystkiego aż do Jedi Academy. Nie wiem czy mi starczy życia
  • Odpowiedz
@Guzinek: Oryginal War/ hegemonia. Wracałem do nich wiele razy co parę lat.
Poza wymienionymi to jeszcze się ogrywalo nałogowo Metina. Do dzisiaj mi szumi muzyczka z wioski M2 i w oczach mieni się blask fms-a +6.
To se ne wrati
  • Odpowiedz