Wpis z mikrobloga

Widział ktoś z Was w niedawnym czasie jakąś porządną ofertę sieci komórkowej na kartę? Przeglądam oferty największych operatorów i każdy ma opcję "na kartę, ale z obowiązkowym doładowaniem co miesiąc". Wolałbym doładowywać w miarę zużywania, jak za starych dobrych czasów, a nie obowiązkowo jak w abonamencie (nie wiem ile internetu będę zużywał, prawdopodobnie niewiele). Ktoś coś?

  • 8
@Matpiotr: Owszem zajrzałem, może po prostu nie rozumiem tych ofert. W każdej z nich widzę "ważność konta", która dla niskich kwot doładowania wynosi kilka dni, a żeby konto było ważne choć przez miesiąc trzeba zabulić 30-40zł. Tak to rozumiem, jeśli jest inaczej to mnie oświeć
Widział ktoś z Was w niedawnym czasie jakąś porządną ofertę sieci komórkowej na kartę? Przeglądam oferty największych operatorów i każdy ma opcję "na kartę, ale z obowiązkowym doładowaniem co miesiąc". Wolałbym doładowywać w miarę zużywania, jak za starych dobrych czasów, a nie obowiązkowo jak w abonamencie (nie wiem ile internetu będę zużywał, prawdopodobnie niewiele). Ktoś coś?


@OrionTheWarrior: mobile vikings 25zl/msc, kumuluje Ci sie internet wiec go nie tracisz, jak zrobisz reflinki
@Matpiotr: Faktycznie, można sobie też wykupić za parę złotych taką roczną ważność jako dodatkową usługę, dzięki.
Swoją drogą straszny burdel w tych ofertach, przeglądanie tego to męka, każdy sobie wymyśla jakieś pakiety, bonusy, promocje i inne gówna. Ehh
  • 0
@OrionTheWarrior, zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty odNOWA. Może ona doskonale spełnić Twoje oczekiwania, jeśli na co dzień nie zużywasz zbyt dużych ilości GB. W taryfie tej będziesz miał dostępne pakiety bez terminu ważności, czyli możesz korzystać aż do ostatniego MB. Jak możesz zacząć korzystać z takiej oferty? Po prostu kup starter odNOWA. Możesz to zrobić w salonie Play, kiosku lub sklepie.