Wpis z mikrobloga

skoro, tak jak mówisz, większość mężczyzn nie otrzyma tych niewerbalnych sygnałów, to jaki sens dla nich jest się katować?


@DestroyersPL: Z punktu logicznego - nie ma. Niestety jesteśmy ludźmi i mamy jakieś naturalne potrzeby, które próbujemy zaspokoić. Większość ludzi chciałoby mieć atrakcyjnego dla siebie partnera/kę stąd pojawiają się te nieudolne próby. W większości są to próby mężczyn bo Ci mają większy popęd seksualny, zwykle niższe wymagania co do partnerki oraz wymagana
@lukasz5801: A potem "fuuu zagadują do mnie jakieś creepy! łeeee, mężczyźni to oblechy" xD zagadywac do losowych typiar to możesz jak wyglądasz jak chad, tylko wtedy juz nie musisz
@lukasz5801: Może laska porównuje powodzenie faceta 8/10 do laski 1/10?
Jak mnie kiedyś gruba murzynka w klubie zmacała to mało nie zszedłem na zawał ( ͡° ͜ʖ ͡°) na szczescie portfelu nie zabrała
@CloudSpanner: na podstawie obserwacji to dla takich normikow najważniejsza jest dynamina i jakieś tam grono znajomych
Wtedy potrafią wymęczyć związek z jakąś normiczka na ich poziomie czy lekko poniżej
I jeszcze jest jeden dosyć istotny fakt, jeśli kobieta pisze na jakimś portalu spoleczniosciowym pierwsza to na 99% celuje w gościa conajmniej dwa oczka wyżej od niej w skali atrakcyjności