Wpis z mikrobloga

#codziennadruzynapierscienia

22. marca 3019 roku Trzeciej Ery

Dalszy ciąg marszu wojsk Aragorna. Niepokój rósł z każdą milą i przytłaczał wszystkich, tak dowódców, jak i najzwyklejszych żołnierzy, jednak nadal posuwali się do przodu.

Frodo i Sam również szli w mozole walcząc ze strachem i wyczerpaniem.

Orkowie z Dol Guldur po raz trzeci zaatakowali Lothlórien i po raz trzeci elfowie odparli atak Nieprzyjaciela.

Na ilustracji grafika z gry Śródziemie: Cień Mordoru

#lotr #wladcapierscieni #ciekawostki
Majku - #codziennadruzynapierscienia

22. marca 3019 roku Trzeciej Ery

Dalszy ciąg m...

źródło: OrcsMordor610

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • 1
@Tratak: wiesz co, ciężka sprawa :) Na razie, uczciwie mówię, mam materiał do 25 marca i nie wiem, czy uda mi się w najbliższym czasie stworzyć więcej. Ale będę próbował ogarnąć. To fajne zajęcie, niemniej wbrew pozorom pochłania masę czasu :)
  • Odpowiedz
@Majku_: Chyba największy problem z tym, że po 25 marca wydarzenia się już mocno rozciągają w czasie i są ukazane w sporych odstępach, aż do listopada. Jakbyś się zdecydował robić dalej, to też zgodnie z datami, czy po prostu już wpisy w regularnych odstępach?
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@SKYFander tak, to prawda, dla przykładu koronacja Aragorna ma miejsce dopiero 1 maja. Jeśli będę ciągnął to dalej, to będę jednak trzymał się tych dat, jak do tej pory. Chyba że czas pozwoli, to z rzadka będą pojawiały się tez jakoś wpisy "specjalne", jak te o Sarumanie z listopada.

Tylko właśnie, wszystko rozbija się o czas, a chciałbym podziałać w tym roku na polu literackim trochę więcej, niż w roku ubiegłym :)
  • Odpowiedz