Wpis z mikrobloga

  • 163
@kimikini: True story - współpracowałem kiedyś z obibokiem - testerem którego jedynym zadaniem było testowanie przeglądarki internetowej na telefonie na kilku benchmarkowych stronach.

W poniedziałek się 'wdrażał' i zaznajamiał się z przeglądarką, we wtorek mówił że już testuje i idzie powoli ale spoko, a środę podszedł do mnie i pyta o hasło do Wifi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kimikini: ostanio doprowadziłem do #!$%@? takiego typa z firmy. Każdy sie #!$%@? wiadomo, ale on nawet pozorów nie stwarzał. Jako człowiek #!$%@?, kazałem mu kiedys posharowac ekran, i własnie #!$%@?ło idetyczną rzecz. Na które wyraznie widać, że nie ma dostępów do czegoś, o czym mowił, że pracuje juz od 3 tyg. Nawet mówił, że juz prawie skończył i testuje. Wogóle mi nie żal XDD
  • Odpowiedz
  • 109
@kimikini: Błąd świeżaka. Przed #!$%@? się należy najpierw chociaż przeczytać o co w tasku chodzi, przejrzeć dokumentację (i tutaj jak trzeba - zawnioskować o dostępy) i dopiero wtedy można bezpiecznie stwierdzić, że "może poczekać". A jak pytają jak postęp to mówisz - czekam na dostępy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@xDelxd: Tez tak kiedys walczylem, typiare przeniesli i pracuje po dzis dzien xD A ja czulem sie jak konfident robiacy notatki na temat jej #!$%@?. Na nic moj trud. Kazdy z mojego zespolu o tym wiedzial, nikomu sie nie chcialo, a mielismy tylko wiecej roboty i mniej pewnosci, ze jej robota zostala zrobiona dobrze.
  • Odpowiedz
@kimikini: pff. It seems I lost my access to the file, can you share it again? Ile razy ludze w moim zespole tak zalatwiali sprawe to nie zlicze. Nikt od klientów nie mial problemów żeby zrobić jeszcze raz share. Totalnie bez przypału.
  • Odpowiedz
@kimikini: dlatego do każdego task'a zakłada się folder z datą w tytule najlepiej, w którym się trzyma wszystkie informacje, dopiero potem można olać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ATAT-2: @xDelxd mam takiego jednego testera w zespole, zastanawiam się, czy z tym gdzieś nie wyjść, np. porozmawiać z przełożonym. Irytuje mnie maniera typa, że niby taki wielki tester i mega progres a od pół roku ogarnia jeden feature. Z drugiej strony nie chcę się wychylać niepotrzebnie.
  • Odpowiedz