Wpis z mikrobloga

Najgorsze w byciu robotniczym #przegryw bez żadnych umiejętności jest to że trzeba pracować z ludźmi którzy teorie spiskowe łykają jak pelikany i ciągle tego słuchać. Bo oni są oświeceni i odkrywają spiski korzystając z yt i tiktoka a reszta świata to bezmyślny plebs który się nie przebudził. Putin jest dobry i w ogóle sami go prowokujemy tym że pomagamy ukrainie i lepiej się nie mieszać, covid to najpierw była wymyślona przez gatesa choroba która miała nas zabić bo bogaci już dawno mają szczepionki, a gdy szczepionki zostały puszczone dla wszystkich to znaczy że chcą nas zabić tymi szczepionkami. To niemożliwe żeby człowiek kiedykolwiek poleciał w kosmos ale kosmici napewno latają nad ziemią mówię ci mordo, nie wspominając o tym co dzieje się w strefie 69 w usa i bunkrze 2137 w Wadowicach. Szczepionki i 5g powodują autyzm...
Czekam jak na żywo poznam pierwszego płaskoziemca bo jeszcze chyba tylko takiego brakuje mi w kolekcji.
#pracbaza #feels ##!$%@?
  • 10
@423frewq4f23: to zamiast tak #!$%@?ć, to może się czegoś naucz? Jakiś kurs? Cokolwiek ( )


@Wezwoguleicstont: uczę się ale to nic nie daje bo jestem głupi jak but i mimo wysyłania cv nie chcą mnie nigdzie. Chociaż ostatnio był jakiś postęp bo do lepszej pracy brakowało mi tylko płynnego angielskiego więc robię teraz co tydzień korki z wymowy i może spróbuję za pół roku.
prawdziwego freethinkera


@SgtAlApone_: Ja poprostu nie muszę wszystkiego wiedzieć, dopuszczam do siebie myśl że są rzeczy na które jestem za głupi żeby zrozumieć i nie wymyślam sobie do nich teorii dostosowanych logiką do mojego poziomu intelektualnego. Poprostu się o nich nie wypowiadam.

fajnopolaka


Ale po słownictwie chyba już widzę że mam do czynienia z kimś kogo opisuję...
@423frewq4f23: masz internet, dostęp do wiedzy a Ty bawisz się w takie półśrodki ()


@Wezwoguleicstont: no słownictwo i słuch poćwiczę samemu, ale jak mówię to lepiej chyba z kimś na żywo i jak na bieżąco mnie poprawia? Imo pół środki to właśnie ćwiczenie wymowy samemu bo większy postęp jednak zrobiłem na korkach moim zdaniem.
Najgorsze w byciu robotniczym #przegryw bez żadnych umiejętności jest to że trzeba pracować z ludźmi którzy teorie spiskowe łykają jak pelikany i ciągle tego słuchać.


@423frewq4f23: Tak? Ja pracuje w kołchozie, nie spotkałem takiego typu ludzi za bardzo jaki opisałeś. Ale poznałem mnóstwo pisowców, którzy kropka w kropke powtarzali to co w tvpis mówili przez ostatnie. lata.