Wpis z mikrobloga

mirasy, zawsze chodziłem do #fryzjer osiedlowy do takiej pani (wiadomo boki krótki, góra trochę dłuższa, ale ostatnio się zapuściłem, więc może by można jakoś postawić te włosy, albo na bok) :P, a chciałbym zobaczyć czy #barber lepiej mnie zrozumie jak mu powiem co chce na głowie, bo odnoszę wrażenie że jak jestem u pani fryzjerki i mówię jej do czego zmierzam z włosami to jej włącza się jakiś tryb jakbym był jej synem czy coś i zaczyna mi proponować cuda wianki i sam już #!$%@? nie wiem, i tak myślę żeby iść do chłopa, może lepiej "zaskoczy".

Ale do rzeczy, które wybrać żeby fryzjer zrobił/miał czas na moje zachcianki? Mycia nie potrzebuje, pewnie bede po jakimś basenie albo siłowni. Chyba te pierwsze, jest tam też modelowanie włosów, wykończenie pomodą (i after shave co to). Będzie to to?

#modameska #looksmaxing
turbine - mirasy, zawsze chodziłem do #fryzjer osiedlowy do takiej pani (wiadomo boki...

źródło: barrrber

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • 1
@turbine patrząc na to, że strzyżenie mają po pół godziny to różnie może być. W sensie o ile to faktycznie jakiś super mega master barber to ok, ale wątpię że mają osobę która umyje ci włosy i skasuje po wizycie, więc opitoli cię w 20 minut ()
  • Odpowiedz