Wpis z mikrobloga

@blackthorns: Zesrasz się co najwyżej Mykola, klawiaturowy wojowniku. Farmę pozdrów, bo strasznie jesteś wygadany jak na konto z takim stażem.

@Galeria-Widgeta: Ten obrazek to pasuje co najwyżej do ukrów którzy masowo uciekli z kraju. Polski narodowy seba ma to w dupie że rusek się pokłócił z urkrem a on ma iść na wojnę, na szczęście 80% społeczeństwa i politycy ponad podziałami też mają takie asertywne podejście. Ba, turbopatrioci z ruskimi
  • Odpowiedz
i prawidłowo nie ma co zdychać za polityków i bogaczy


@Tonietwojsyniak: No nie ma, ale bardziej chodzi o hipokryzje narodowych sebów, jeśli promują patriotyzm albo wręcz nacjonalizm, bronienie ojczyzny i narracje, ze #!$%@? w rurkach będą uciekać a zachód jest zepsuty, a sami chcieliby uciec na zachód i zostawić kraj
  • Odpowiedz
@Galeria-Widgeta ja z pewnoscie nie bede uciekal, jestem gotowy bronic zielonego ladu, lgbt, feministek, nieistniejacego cpk oraz gett muzlumanskich relokowantch imigrantow, jesli bedzie trzeba to oddam za to moje uprzywilejowane biale zycie ...czy wtedy moja prawacka hipokryzja zostanie wymazana droga lewico?
  • Odpowiedz
@runnerrunner Dokładnie. Pan Siewiera (szef BBN jakby ktoś nie wiedział) dał to wyraźnie do zrozumienia w wywiadzie u Wyżgi że rząd ma już plan bazujący na doświadczeniach z UA, że nie będzie ani #!$%@?* kroku wstecz. Zaimponował mi tak, że nie wiem czy się bać czy być dumnym z mojego Państwa.
  • Odpowiedz