Wpis z mikrobloga

#przegryw #przegrywpo30tce #blackpill #p0lka #moneypill #logikarozowychpaskow #samotnosc

Pieniądze są dla kobiet ważniejsze niż wygląd faceta. Zwłaszcza im kobieta starsza. Nie mam o to do nich pretensji, tak już jest skonstruowany ten świat.

Jako samotny 35-latek mogę śmiało powiedzieć, że jak nie masz pieniędzy, to nie istniejesz dla większości kobiet.

Nie wszystkim jest pisany sukces materialny. Dlatego ja, biorąc pod uwagę powyższe kompletnie przestałem już szukać dziewczyny. Skupiam się na tym co mogę, co leży w moich rękach. Mam jakieś plany, również na gruncie zawodowym. Mam pasje jaką jest taniec, mam swoje plany podróżnicze, które chce zrealizować na tyle ile pozwolą czas i pieniądze. Rodzina? Tego już nie chcę. I wątpię bym kiedykolwiek chciał. W dzisiejszych czasach to jest coraz większy luksus, zarezerwowany głównie dla tych, którym się udało w życiu.
Kopytnik_1 - #przegryw #przegrywpo30tce #blackpill #p0lka #moneypill #logikarozowychp...

źródło: Screenshot_20240326-094309~2

Pobierz
  • 27
@Nowystaryziel: oczywiście, że ma znaczenie, wszystko ma znaczenie, ale nie jest to tak, że jak ktoś nie jest przystojny, albo nie ma samochodu, to już absolutnie nie ma szans na związek. To kwestia wielu czynników, tego kogo napotkasz na swojej drodze i w jakich okolicznościach. To nie jest gadzi mózg, tylko naturalna rzecz dotycząca obu płci. Teoretycznie, jeśli masz do wyboru szczupłą lub otyłą, z własnym mieszkaniem czy bez itd. (o
@cronin50: pracę wtedy świeżo rzucił, bo postanowił wyjechać za granicę, w małym miasteczku nie zarobisz dużo, na mieszkanie nie miał szans, dorzucał się sporo mamie. Miał naprawdę słaby start w dorosłość, nie mogę więc oczekiwać, że magicznie będzie miał własne mieszkanie, dobrą karierę itd. Jest pracowity, potrzebował tylko kogoś, kto go zmotywuje i wesprze w poszukaniu lepszej pracy i wyprowadzeniu się. Ostatecznie zdecydowaliśmy się wyjechać za granicę i w ten sposób
ntny, troskliwy, zaradny. Każdy marzy o stabilnym życiu, dlatego każdy woli, żeby jego potencjalny partner radził sobie finansowo, ale to nie d


@Krolowa_Nauk: XD Pieknie pokazalas, ze jak sie kogos kocha (bo jest ladny) to przypisuje mu sie wszystkie cechy jak np. zaradny. Jak #!$%@? ma byc zaradny jak ma dlugi i mieszka z matka. Przeciez to definicja przegrywa. Inteligencja jego tez jest watpliwa skoro byl w takiej sytuacji. No ale
@Kopytnik_1: Nie chodzi o to żeby być jakoś przesadnie bogatym tylko zaradnym. Wszyscy koledzy których znam a mają rodziny to zaradni goście potrafiący zarobić na siebie i swoją rodzinę. Ludzie się łączą mniej więcej na podobnym statusie materialnym. Jak ktoś jest bezrobotny albo nie potrafi znaleźć pracy na poziomie więcej niż płaca minimalna to ma przerąbane. Można wygrać miliony w Lotto i narobić długów na kilka milionów, więc ilość kasy na