Wpis z mikrobloga

#przegryw #przegrywpo30tce #blackpill #p0lka #moneypill #logikarozowychpaskow #samotnosc

Pieniądze są dla kobiet ważniejsze niż wygląd faceta. Zwłaszcza im kobieta starsza. Nie mam o to do nich pretensji, tak już jest skonstruowany ten świat.

Jako samotny 35-latek mogę śmiało powiedzieć, że jak nie masz pieniędzy, to nie istniejesz dla większości kobiet.

Nie wszystkim jest pisany sukces materialny. Dlatego ja, biorąc pod uwagę powyższe kompletnie przestałem już szukać dziewczyny. Skupiam się na tym co mogę, co leży w moich rękach. Mam jakieś plany, również na gruncie zawodowym. Mam pasje jaką jest taniec, mam swoje plany podróżnicze, które chce zrealizować na tyle ile pozwolą czas i pieniądze. Rodzina? Tego już nie chcę. I wątpię bym kiedykolwiek chciał. W dzisiejszych czasach to jest coraz większy luksus, zarezerwowany głównie dla tych, którym się udało w życiu.
Kopytnik_1 - #przegryw #przegrywpo30tce #blackpill #p0lka #moneypill #logikarozowychp...

źródło: Screenshot_20240326-094309~2

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
@Kopytnik_1: rozumiem, że samemu za trudno do tego dojsc ze typ 35 lat, nie majacy nic jest absolutnym przegrywem i nie moze nic zaoferowac komukolwiek? Brak domu, samochodu, pracy, kolegi, zycia, ale za to frustracja ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@Kopytnik_1: Mając kasę możesz sobie pozwolić na prostytutki a nawet jakiś układ sponsorowany. Mając kasę i biorąc babę w twoim wieku zostaniesz betabucksem- betabankomatem, który posłuży do oskubania przez pańcię.
Najważniejsze są geny- wzrost, morda, włosy, kości i testosteron. Jakbyś był Michałem Aniołem czy innym Adonisem w swoim wieku to peklowałbyś po same kule- nawet przeciętny #!$%@? nie przeszkadzałby za bardzo. ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
  • 1
@Nowystaryziel: takich bardzo atrakcyjnych fizycznie facetów, w społeczeństwie jest stosunkowo niewielu.

Zapewnienie godziwego życia jest dla kobiet ważniejsze przy doborze partnera. Zwłaszcza, że nie muszą stawać przed wyborem "albo bogaty i brzydki, albo biedny i piękny". Mając tak duży wybór kobieta może spokojnie znaleźć kogoś, kto spełni jej oczekiwania w obu tych kwestiach.

Co w sumie trochę smutne, charakter i osobowość spadają tu na dalsze miejsca.
  • Odpowiedz
@Kopytnik_1: Tylko takie związki są chore i krótkie, bo przystojniak szuka nowych wrażeń. Jedno co mnie dziwi to dlaczego kobiety tak bardzo akceptują bycie róchanym i zostawianym. Że to nie rozwali im w końcy psychiki. No chyba, że to są boty i psychiki nie mają.
  • Odpowiedz
@Kopytnik_1: Przecież kobiety dzisiaj same się utrzymują, a jak nawet mało zarabiają to mogą wykorzystać spermiarzy czy się prostytuować. Szczególnie młode tak jeżdżą na wakacje za granicę praktycznie bez kasy- wystarczy bilety kupić a na miejscu tinder. Zresztą rodzice potrafią córeczkom pomagać do 40tki finansowo.
Jak masz kasę to możesz się hajtnąć, wykończyć dom czy mieszkanie no i tam spłodzić dzieci, żeby później to stracić wszystko i po rozwodzie płacić alimenty
  • Odpowiedz
Jako samotny 35-latek mogę śmiało powiedzieć, że jak nie masz pieniędzy, to nie istniejesz dla większości kobiet.


@Kopytnik_1: jak masz kase to przy slabej gebie i tak dla nich nie istniejesz. Moze jedynie jako opcja do naciagniecia na darmowy obiad
  • Odpowiedz
Jak masz kasę to możesz się hajtnąć, wykończyć dom czy mieszkanie no i tam spłodzić dzieci, żeby później to stracić wszystko i po rozwodzie płacić alimenty na dzieciaki. ¯\(ツ)/¯


@Nowystaryziel: hah typowy scenariusz brzydkiego kolesia, który sie dorobil i wzial za zone przechodzona księżniczkę mocno po 30
  • Odpowiedz
@Kopytnik_1: I bardzo dobrze, gdyby były romantyczne to by gatunek nie przetrwał. Za dobry charakter nie nakarmisz dziecka. Oczywiście to tylko tobie się wydaje, że masz dobry charakter xd. Co to wgl znaczy dobry charakter. I niby dlaczego nie może iść w parze z pieniędzmi?
  • Odpowiedz
@Kopytnik_1: #!$%@?ąc od posta to na screenie dziewczyna po prostu odpisała typowi tym samym. Według niego ona nie ma chłopaka, bo nie ma jego zdjęcia, więc on nie ma domu i samochodu, bo nie ma ich na jego zdjęciach. Wyjaśniła jego logikę i tyle, a tu op się odniósł do tego jakby to było na serio.

Poznałam mojego niedługo męża, kiedy nie miał pracy, mieszkał z mamą i bratem w małym
  • Odpowiedz
@Nowystaryziel: jest wysoki (ponad magiczne 180), z twarzy przeciętny - ani super brzydki, ani super przystojny (obiektywnie patrząc, dla mnie oczywiście jest najprzystojniejszy na świecie). Trochę mu brakuje uzębienia i jest mało zbudowany, tzn. ma bardzo dobrą przemianę materii, więc jest tzw. suchoklates, za to ma cudowne, duże oczy, całkiem ładne usta i w miarę bujne włosy, ostatnio mu troszkę siwieją (nie bardziej niż mi). Nie szukaj na siłę reguł, bo
  • Odpowiedz
@Krolowa_Nauk: Czyli jednak wzrost i wygląd ma znaczenie- i to kluczowe bo jest pierwszym progiem wejścia. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Natura i wszystko zapisane w genach, oraz działanie podświadome przy użyciu gadziego mózgu. ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
nie miał pracy, mieszkał z mamą i bratem w małym mieszkaniu, miał dług, gorszy samochód od mojego (kupiony na kredyt, który mu pomogłam spłacić).


@Krolowa_Nauk: rzeczywiście zaradny XD
  • Odpowiedz