Wpis z mikrobloga

Mircy, taka sytuacja (obserwowałem na żywo)

Macie dziewczynę, która z Wami zrywa, bo chce się por*chać z jakimś patusem. Po tygodniu odkrywa, że patus to jednak patus, więc przychodzi do was, żeby do Was wrócić.

#tinder #zwiazki

No i pytanie:

Przyjmujecie ją?

  • Tak 5.9% (323)
  • Nie, to zwykły szon 88.5% (4820)
  • Nie, choć nie uważam jej za zwykłego szona 5.6% (305)

Oddanych głosów: 5448

  • 37
@macan: punkt dla niej, że zerwała w celu konsumpcji patusa ( ͡º ͜ʖ͡º) Chociażby za to nie nazwałabym jej szonem, a niech ma ;P ale na jej chęć powrotu jedyną prawidłową reakcją jest szczery śmiech i popukanie się w czoło ¯\(ツ)/¯
@macan taka dziewczyna nadaje się tylko do jednego i może wpadać do mnie na seks jak ma ochotę, żadnych randek, telefonów, smsów. Część dziewczyn jak się je oleje po zerwaniu to się odzywa po czasie, jak się to dobrze rozegra to jest darmowe ruchanie tak przez pół roku.
@macan: Jeżeli wróciła to znaczy że zrozumiała swój błąd co w konsekwencji wzmocni wasz związek. Ja bym przyjął z powrotem, założył jej profil na onlyfans i zaczął w końcu czerpać z tego związku realne i namacalne korzyści. Miłość przyjdzie z czasem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@macan: skorzystaj raz i powiedz ze patus jak patus, zostawił uszczerbek i powiedz ze ma zwyczaj ze oddajesz stare popsute zabawki i tak robisz z nia