Wpis z mikrobloga

@officer_K: a co się stało z tymi wiatrakami simensa, co tak temat ucichł? miesiąc pokrzyczeli lex-kloska i się znudzili bo trzeba było kolejne pożary w burdelu gasić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@officer_K: W sumie ustawa 447 to nie pierwsza "ustawa numerkowa" którą prawa strona straszyła. Wcześniej była ustawa 1066 ochrzczona "ustawą o bratniej pomocy". Do tej pory w necie da się znaleźć opisy, jak tutaj, gdzie da się odczuć, że to się już gdzieś widziało - "Ustawa 1066 podpisana - gdy coś się polacy wam nie spodoba jak coś się wam polacy nie spodoba to np. niemcy będą do was mogli
  • Odpowiedz
Rok temu w Zurychu widziałem na słupach oświetleniowych wlepki z wizerunkiem Schwaba i podpisem "you will eat the bugs".
Także temat był również obecny za granicą.
  • Odpowiedz
@officer_K pamiętam jak za młodszych lat moim idolem był Michalkiewicz. Ile on się nagadał o tej ustawie 447, żydowskich roszczeniach, jakie to zagrożenie dla Polski. Minęło chyba dobre 5 lat i nic. Z wiekiem przestałem śledzić, bo zrozumiałem, że chociaż ładną polszczyzną, to dużo #!$%@? xD. Ciekawe jak teraz się do tego odnosi ;p
  • Odpowiedz
@officer_K: No tak, bo termomodernizacja nie będzie obowiązkowa tak jak świadectwa energetyczne nie są obowiązkowe. No chyba że chcesz sprzedać albo wynająć to wtedy są. Nie będzie żadnych wywłaszczeń bo wprost nie jest to napisane. No chyba że się nie dostosujesz do przepisów które się zmieniają średnio co pół roku. Wczoraj kotły na gaz były ok, dziś już są nie ok.
  • Odpowiedz