Wpis z mikrobloga

Nigdy, ale to nigdy nie przyjaźnijcie się z kobietami. One mają Was za frajerów, których można wykorzystać do własnych celów. Wy macie robić za tampony, bo czad tylko rócha i zostawia albo jej cudowny przystojny chłopak nie zapewnia czegoś. Przeciętna p0lka ma manipulowanie w kodzie DNA. Tutaj p0lka mówi wam szczerze co o spermiarzach myśli. Doceńcie to, bo za moich czasów tak nie było.

Przypadek z mojej pracy bardzo mi otworzył oczy na system wartości kobiet. Czad, który jest obrońcą gwałcicieli, pedofilów, śmieje jak koń, chwali się otwarcie przed kobietami, że manipuluje nimi ma ich mnóstwo. Plotki się potwierdziły i teraz jest w związku z feministką.

A Ty, romantyku jak wrzucisz post na wykop to dostaniesz co najwyżej życzenia od kobiet, żebyś znalazł taką jakiej szukasz i propozycje friendzona na odległość :DDD

Memy stały się rzeczywistością, dlatego kobiety nazywa się meme gender.

Ktoś skonkluduje, że system wartości p0lek to szambo. Ja odpowiadam: nie obrażaj szamba.

Jaka jest normalna kobieta więc? Taka, która nie chce mieć nic wspólnego z innymi. Jeśli kobieta nie myśli w ten sposób to darujcie sobie ją. Lepszy związek ze strzygą.
#blackpill #przegryw #mgtow
LostHoldenCaulfield - Nigdy, ale to nigdy nie przyjaźnijcie się z kobietami. One mają...

źródło: p0lka exhibit 186745

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz