Wpis z mikrobloga

@njdnsjdnjs: to się nazywa nadreprezentacja. Tam jest nadreprezentacja zwolenników Korwina, a na wykopie mamy do czynienia z nadreprezentacją zwolenników Tuska i szeroko rozumianej lewicy.
  • Odpowiedz
  • 1
@eleganckichlopak
No ludzie oglądają debaty, wywiady i się wypowiadają. Kulturka, coś w tym złego?
Na wykopie jest teraz pokolenie klikaczy, bez własnego zdania. Zawsze przyjdzie ze dwóch piśmiennych cwaniaków i zbierają po 400 plusów, żaden plusujących nawet nic ponad nagłówka nie przeczytał, bo nagrywa jak zjada cynamon na tik toku xD
  • Odpowiedz
Gdzie nie wejde, to najwyżej oceniane komentarze to pisowcokonfiarze. Ohui tu chodzi


@eleganckichlopak: gdyby wybory odbywały się na Twitterze/YouTube to konfedepis miałby większość konstytucyjną od kilkunastu lat, a tak konfa i poprzednie wcielenia okolice progu, a PiS systematycznie powoli w dół
  • Odpowiedz
@eleganckichlopak: wbrew pozorom spora część internautów nie zna wykopu, obracają się głownie na fb i yt. Kiedyś przejrzałem konta autorów komentarzy. W 90% to ludzie którzy nie pracują, albo się uczą albo mają za dużo wolnego czasu. Za to bardzo chętnie słychać z ich ust "daj, daj", "mi się należy bo..." itd. Problem skali, jeśli w grupie 100 osób będzie 10 osób co żyją komentarzami i produkują ich dajmy 100 dziennie,
  • Odpowiedz
@eleganckichlopak: Generalnie wszyscy powyżej Ci już wytłumaczyli, ale kiedyś też miałem takie zdziwienie. To był chyba 2010 i były jakieś wybory. W każdym razie UPR/ KORWIN/ Konfederacja czy #!$%@? ich tam wie co to było wtedy to w Internecie dosłownie wygrali te wybory. A po przeliczeniu głosów to chyba było jak zwykle z 1% w tamtych czasach...
  • Odpowiedz
@eleganckichlopak: martwy internet, wiecej jest botow niz ludzi. CIekawe czy kiedys porzucimy neta bo po prostu go #!$%@? na tyle ze nie wiadomo bedzie czy cokolwiek jest prawdziwe, ktokolwiek jest czlowiekiem a nie botem.
  • Odpowiedz