Wpis z mikrobloga

@eleganckichlopak
No ludzie oglądają debaty, wywiady i się wypowiadają. Kulturka, coś w tym złego?
Na wykopie jest teraz pokolenie klikaczy, bez własnego zdania. Zawsze przyjdzie ze dwóch piśmiennych cwaniaków i zbierają po 400 plusów, żaden plusujących nawet nic ponad nagłówka nie przeczytał, bo nagrywa jak zjada cynamon na tik toku xD
Gdzie nie wejde, to najwyżej oceniane komentarze to pisowcokonfiarze. Ohui tu chodzi


@eleganckichlopak: gdyby wybory odbywały się na Twitterze/YouTube to konfedepis miałby większość konstytucyjną od kilkunastu lat, a tak konfa i poprzednie wcielenia okolice progu, a PiS systematycznie powoli w dół
@eleganckichlopak: wbrew pozorom spora część internautów nie zna wykopu, obracają się głownie na fb i yt. Kiedyś przejrzałem konta autorów komentarzy. W 90% to ludzie którzy nie pracują, albo się uczą albo mają za dużo wolnego czasu. Za to bardzo chętnie słychać z ich ust "daj, daj", "mi się należy bo..." itd. Problem skali, jeśli w grupie 100 osób będzie 10 osób co żyją komentarzami i produkują ich dajmy 100 dziennie,
@eleganckichlopak: Generalnie wszyscy powyżej Ci już wytłumaczyli, ale kiedyś też miałem takie zdziwienie. To był chyba 2010 i były jakieś wybory. W każdym razie UPR/ KORWIN/ Konfederacja czy #!$%@? ich tam wie co to było wtedy to w Internecie dosłownie wygrali te wybory. A po przeliczeniu głosów to chyba było jak zwykle z 1% w tamtych czasach...
@eleganckichlopak: martwy internet, wiecej jest botow niz ludzi. CIekawe czy kiedys porzucimy neta bo po prostu go #!$%@? na tyle ze nie wiadomo bedzie czy cokolwiek jest prawdziwe, ktokolwiek jest czlowiekiem a nie botem.