Wpis z mikrobloga

  • 2
@kupczyk: ja też :-) A prawda jest taka, że nasze polskie zespoły wcale nie ustępują takim gwiazdom jak Metallica. Po prostu mają węższą publikę. Perfect, Republika, Dżem, Lady Punk, Kombi - oni byli genialni.
  • Odpowiedz
@mike78 masz racje. No i w czasach kiedy powstawali to była komuna i nie mogli wybić się tak jak zespoły zachodnie. Jednak byliśmy izolowani i nie było takiego "marketingu" jak u nich
Coś wiem o tym bo lvl 50 w tym roku ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 2
@mike78 jeśli dobrze pamiętam to Metallica miała taki tour po całej Europie. Oglądałem też fragment jak np śpiewali Jozin Z Bazin w Czechach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 2
@Narwik: Tak tak, też coś kojarzę. Chwyt marketingowy - ale skuteczny. Bardzo skuteczny. Swoją drogą to daje do myślenia w temacie polityki - ot, jak niewiele potrzeba, aby porwać serca wyborców. Wystarczy gadać to co chcą słyszeć i jesteś w domu...
  • Odpowiedz
@mike78: jak jestem wielkim fanem Iron Maiden, tak wiem, że pod niektórymi względami to leniwe buły, a ich koncerty od dłuższego już czasu, choć niezmiennie fenomenalne, to po prostu kopiuj-wklej. Nie ma szansy na takie zaskoczenia, a szkoda. Super się na to patrzy :)
  • Odpowiedz