Wpis z mikrobloga

@n4zgullo: Jeżeli Krzysiek zostanie wrzucony do DPS, to tylko i wyłącznie dzięki Sławkowi i na Sławka zasadach. Łukasz będzie mógł to sobie przypiąć, jak wszystkie sukcesy, które nie są jego zasługą, ale jeśli do tej pory nic nie mógł, tak i teraz wszystko zależy (niestety) od Sławka i jego upośledzonej kliki.
  • Odpowiedz
@1234rfdcfvghytrewsedrgyj: może mu się uda jakoś dobić do Stanowskiego. W teorii wydaje się to proste - wystarczy pogadać z kozakiem, który dobrze zna tedego. A co do samego ratowania krzysia misia, skończy się tak jak zawsze: "definitywnie odcinam się od Szkolnej" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@piotyyyyyr1 żarty żartami, ale przy akcji ze sprawą dla reportera, właśnie barnejoza był odpowiedzialny za urobienie jaworowicz i nawet mu się to
  • Odpowiedz
może mu się uda jakoś dobić do Stanowskiego.


@gagarin_kosmonauta: zakolak tego nie ruszy, to mu nie nabije fejmu, zniechęci obecnych widzów i nie pasuje do agendy kanału zero. Stanowski wydaje się być dogadany ze środowiskiem PIS na robienie za symetrystę plus trochę newsów pudelkowych, gnicie w domku złym przez prosiakowicza kompletnie do tego nie pasuje bo ani to freakfighty, ani polityka ani oranie lewaków
  • Odpowiedz
@gagarin_kosmonauta: Chyba @NicolasLatifi ma rację. Nie temat dla jego. A jeśli nawet by się pochylił wstępnie to by się szybko dowiedział, że knur nie chce się leczyć i już. Co wtedy można zrobić, a no to co już było robione, czyli mopsik wnioskuje do sądu, a sąd pana Krzysia puszcza wolno. Chociaż teraz mogłoby być inaczej, bo praktycznie łajza nie chodzi, gnije w syfie. A Stonoga? W sumie nie wiem czym
  • Odpowiedz
@NicolasLatifi: @1234rfdcfvghytrewsedrgyj całkiem możliwe, że jest tak jak piszecie. Nawet jeszcze nie myślałem o tym, że kontent może być nieodpowiedni. Na razie jesteśmy na etapie, że chłopeckowi się chce, krzysio ma wielką ranę i jest punkt zaczepienia w postaci kozaka. Jutro może już mu się nie chcieć i za każde przypomnienie o gnijącym łokciu będzie banował i wrzeszczał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
jest punkt zaczepienia w postaci kozaka.


@gagarin_kosmonauta: w sensie, że barnej chce dotrzeć do stanoskiego za pomocą łańcuszka znajomości koza>tede>stanoski? To on jeszcze jeszcze większy mitoman niż myślałem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Widziałem to wideo jak chłopecki spotkali po miesięcznicy smoleńskiej tedego to było widać, że Jacek raczej z dystansem do nich podchodził ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz