Wpis z mikrobloga

Od dobrych kilku lat używałem szkieł hartowanych od Green Cella. Zawsze bez zarzutu, tak jak inne ich produkty. W tamtym roku po odebraniu telefonu mówię hej, dam szansę 3MK, polska firma, mam od nich kilka rzeczy, wszystko super. Niestety, klęska. Telefon wypadł mi na schodach, uderzenie w miejscu face id. Na szkle rysa (wgłębienie) a całość energii poszła w ekran. Poszedłem do iSpota, ponieważ muszę mieć telefon kupiłem nowy, ale zostawiłem im w serwisie, myślę zawsze się przyda w firmie telefon zapasowy. Po takiej wycenie wnoszę że już lepiej im zostawić na elektrośmieci, ale może ktoś ma serwis i pi razy drzwi powie czy somsiad chce orżnąć, czy faktycznie naprawa w cenie nowego to standard. #3mk #greencell #apple #iphone #ispot
Zordon_Marley - Od dobrych kilku lat używałem szkieł hartowanych od Green Cella. Zaws...

źródło: Screen Shot 2024-03-28 at 7.35.42 AM

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@Zordon_Marley: A oni potem wykorzystają co tylko się będzie dało. Bateria mało zużyta, i płyta główna dobra, tylny aparat dobry. Lepiej sprzedaj ten telefon na OLX za tyle, ile ktoś da
  • Odpowiedz
To już wiadomo czemu jak u kogoś w łapie widać telefon z pajęczynką na ekranie czy pleckach to jest najczęściej Iphone.
  • Odpowiedz