Wpis z mikrobloga

@drobne_na_taryfe: lvl 30+ here, musiałem sąsiadowi powiedzieć kiedyś, żeby nie parkował tak blisko bloku, bo to gówno się przebija przez okna dźwiękoszczelne, słuchawki z ANC i założona na głowę poduszkę. Gościu w ogóle nie wiedział o co chodzi i nie chciał mi wierzyć, ale jego córka (lvl może 8?) mu powiedziała, że tez to słyszy. Facet kilkanaście lat starszy ode mnie, więc mam nadzieję, że niedługo i u mnie skończą się
  • Odpowiedz
  • 0
@wonsz_smieszek Tam jest o wiele niżej niż 20kHz - z ciekawości kiedyś sprawdziłem analizatorem widma. 20 kHz w ogóle nie słyszę ale dzieciaki 5 lat już potrafią słyszeć ten dźwięk.
  • Odpowiedz
@drobne_na_taryfe: O jak ja tego gówna nienawidzę. 30+, już tylko w jednym uchu słyszę mocno, ale dalej #!$%@?.

A w ogóle to:

According to the National Institutes of Health, people who are exposed to ultrasonic pest repellers over time can suffer from headaches and migraines, sleep disturbances, ringing in the ears (tinnitus), dizziness, and fainting.


Pozdro tinnitus dostać w prezencie do konca życia żeby Januszowi kuna do gruza nie weszła xd
  • Odpowiedz
@caius_cosades: no. To gowno powinno byc zakazane, na pewno da sie w lepszy sposób odstraszać kuny. Taki który nie jest szkodliwy dla dzieci, zwierzaków domowych i części dorosłych. Migreny u mnie. :(
  • Odpowiedz