Wpis z mikrobloga

20 lat w UE, 12 lat od wybudowania masy autostrad a Polacy dalej #!$%@? nie potrafią jeździć po autostradach. Jechałem wczoraj z Niemiec przez Słubice do Bydgoszczy, dramat. Korek bez powodu, idioci przyklejeni do lewego pasa gdy prawy wolny, lub on musi jeszcze tego tira 4km dalej wyprzedzić...
Następni to Ci geniusze co na zderzaku siedzą, dwa razy widziałem jak debil ledwo wyhamowal i widziałem później ta blada ze strachu mordę. Kierunkowskazy są chyba opcjonalne dla niektórych. Oczywiście najczęściej dotyczy to tych co auta lubią z bialo-niebieska kratownica. Tragedia I rozpacz tyle lat a ludzie jak są durni tak dalej są. Szczytem było 2 debili co pasem życia jechało kiedy inni stali w korku. Rozżarzony pręt wam w żyć (°° Miało być 7-8h jazdy wyszło 10h.. z czego połowa korków bez jakiegokolwiek powodu. #zalesie #autostrady #emigracja #motorsport
  • 2
  • Odpowiedz
@Gasikfps: Wczoraj jakiś wykopek tłumaczył mi że wina większości wypadków to zła Infrastruktura ¯\(ツ)/¯.
A powroty na święta to zazwyczaj cyrk na kółkach. Nawet dzisiaj rano, na prostej, praktycznie pustej drodze i przy idealnej pogodzie potrafili się #!$%@?ć. Jak myślisz? Z jakiego kraju pochodzi trójka kierowców którzy brali udział w zdarzeniu? Do wygrania 0,01zł
fishery - @Gasikfps: Wczoraj jakiś wykopek tłumaczył mi że wina większości wypadków t...

źródło: 1000015802

Pobierz
  • Odpowiedz