Wpis z mikrobloga

@Arbuzlele do #!$%@?, tak stękacie o te zakrętki, że mam wrażenie, że połowa z was faktycznie ma jakieś zdeformowane mordy i nie potrafi się napić bez pokaleczenia sobie twarzy xD w czym to wam przeszkadza? czy może w niczym, ale chodzi o dla fakt #!$%@? się?
@Vaclav no super opłacalne to było. Tona nakrętek 400-800 zł w skupie. Jedno serduszko to ok 70 kg. Matematykę zostawiam Tobie. Pamiętaj, że trzeba jeszcze zapłacić za transport tego do skupu
@wygryw50k:

do #!$%@?, tak stękacie o te zakrętki, że mam wrażenie, że połowa z was faktycznie ma jakieś zdeformowane mordy i nie potrafi się napić bez pokaleczenia sobie twarzy xD w czym to wam przeszkadza? czy może w niczym, ale chodzi o dla fakt #!$%@? się?


Od jutra nakaz likwidacji bram wejściowych do posesji. Jakiś upośledzony jesteś, ulaniec, że nie potrafisz normalnie przez płot przeleźć? Czy tylko przyjebujesz się dla zasady?
@thighslapper0:

ty po prostu nie rozumiesz, ze te mocowane zakrętki są w ch*j niewygodne? od razu z lewactwem/prawactwem wyjeżdżasz? jak srasz to też politykę mieszasz do tego?

SZATANISTYCZNE ELITY STOSUJĄ TAK ZWANE POWOLNE GOTOWANIE ŻABY A LUDZIE JAK TE LEMINGI TEGO NIE WIDZĄĄĄĄ

@Calodobowy

normalny człowiek: *ej chłopaki a nie uważacie że X nie jest najlepszym rozwiązaniem? *ypowy neuropek hiperbolek chochołek: *#!$%@? #!$%@? HEHE SZCZEPIONKI 5G PŁASKA ZIEMIA AUTYZM TAK JESTEM
Wcześniej wprowadzono zbiórki korków, właśnie po to żeby wyrzucać osobno korki osobno butelki. Było to po to że zakręconą butelkę taką po coli maszyna ma ciężko zgnieść bo jest cholernie wytrzymała(chodzi o te butelki po coli Sprite fanta itp, a nie po polarisie).
Teraz za to korki mają być razem z butelką wyrzucane dlatego są przypięte.
SZATANSKIE LEWACKIE SATELITY ZA POMOCĄ ZAKRĘTEK TŁAMSZĄ PRAWICĘ KATOLICKĄ OKALECZAJĄC LUDZI CIENIĄCYCH WOLNOSSCCCC WYŁĄCZ TV WŁĄCZ YT!


@Rustyyyy: to już nie można ponarzekać na jakiś głupi pomysł, bo zaraz zostajesz przyrównany do konfederaty?
a mnie śmieszy jak łatwo triggerować ludzi zmieniając tylko nakrętkę xD Nie mam szacunku do takich ludzi.


@jason_bourne: śmieszy Cię, że ludzie się denerwują utrudnianiem im życia i nie masz do nich za to szacunku?