Wpis z mikrobloga

@szyszka0708 jakby nie patrzeć to Masa funkcjonuje w mindstreamie od jakiegoś czasu, a jego przeszłość kryminalną nowe pokolenie ma głęboko w dupie. Nie zmienia faktu, że wielu chętnie by zobaczyło jak dostaje po mordzie od garbatego, choćby dla samej satysfakcji.
Zgaduję, że Jaca będzie odgrzewał symbolikę narodowościową i będzie gadał o zasadach i honorze budując panel pod ewentualne zwycięstwo.
  • Odpowiedz
@Seroxik a ja zgaduje, że ominąłeś lekcje czytania ze zrozumiem w podstawówce, skoro na podstawie jednego wpisu twój mózg wysnuł taką interpretacje. Zapoznaj się ze słowem hipotetyczny, bo widać u ciebie nie tylko braki intelektualne, ale i językowe
  • Odpowiedz
@WhiskeyIHaze: bo pochodzę z jego okolic, znam ludzi którzy znają jego, wiem kim był w latach 90, wiem czemu nikt w Walczu nie wiedział że mają syna, wiem dlaczego nikt go jeszcze nie wsadził, wiem dlaczego nikt w telewizji publicznej nie zrobi materiału o byciu celebryta przez byłego gangstera (a raczej pionka, bo jego pobyt w pierdlu był dla ratowania własnej dupy, bo niestety ale w 60 nie mogl isc jak
  • Odpowiedz
@WhiskeyIHaze: ja #!$%@? dzieciaku, to nie jest tak, że Ty sobie chcesz i się tego dowiesz jak Twoje internetowe celebrytki robiące sobie afery koperkowe. Po prostu porozmawiaj z kimś starszym od siebie, jakieś 30 lat, zapytaj czym charakteryzowały się lata 80,90 i wczesne 2000. Jeśli robiłeś coś dużego, to w Polsce ktoś musiał o tym wiedzieć. Ktoś musiał dać Ci na to zgodę. Jeśli nikogo nie znałeś, gwarantem było że płaciłeś.
  • Odpowiedz
@Zly_On dziecko xD ja lata 90' I ich realia znam zapewne lepiej od ciebie. Tyle, że ja nie pisze 'mam znajomego, co ma znajomego co widział jak jaca pobiera haracze' właśnie dlatego, że znam te czasy. Więc dalej się tam tasuj, że posiadasz jakąś tajemna wiedzę o jacy, który handlował dziećmi i kobietami do burdeli. I ogólnie to wie o tym każdy co mieszkał w okolicach walcza ale nikt z tym nic
  • Odpowiedz
@Zly_On OK. Ale nadal wszyscy wiedzą, że gwałcił i sprzedawał ludzi do burdeli, nikt z tym nic nie zrobił. Fajnie musisz mieć w głowie, żeby posiadać wiedzę o czymś takim i nigdzie tego nie zgłosić.
  • Odpowiedz
@WhiskeyIHaze: nie życzę Ci nigdy jakiejkolwiek konfrontacji z polskim wymiarem sprawiedliwości. Koneksje i pieniądze w Polsce czynią cuda. Niestety sam się o tym jakiś czas temu przekonałem, stety jakiś czas później sam to wykorzystałem.
  • Odpowiedz