Wpis z mikrobloga

#kononowicz

Cholernie mi głupio. Pamiętam, że już kiedyś jak wyciekły dane "Carycy" wraz z wizerunkiem, to pisałem na tagu żeby jej w to nie mieszać, bo trzeba jej współczuć życia z Końskim Odwołokiem. A tu się okazuje, że to ogon kręci psem i sceptyczna z początku Mariola sama poczuła słodką woń multiplukujących się na fekale pryncypale pieniędzy. Jak to niewiele trzeba, żeby przekonać człowieka i przymknąć oko na odrzucające fetysze małżonka. Ba, żeby tylko przymknąć - żeby się stać mózgiem wojerystycznej operacji. #patostreamy
  • 7
@giga_jablecznik: jak najbardziej trzeba ją mieszać. Kobieta z honorem i jakąś klasą postawiłaby ultimatum a ta pastorowa larwa zgodziła sie i to wszystko tolerowała. Czy faktycznie była mózgiem? Cos mi to wygląda na wybielanie Sławka że w sumie to on wykonywał polecenia carycy xD szyte to grubymi nićmi.. związek nietypowych... psycholi i cwaniaczków wykorzystujących nieporadnego grubasa.
Czy faktycznie była mózgiem? Cos mi to wygląda na wybielanie Sławka że w sumie to on wykonywał polecenia carycy xD szyte to grubymi nićmi.. związek nietypowych... psycholi i cwaniaczków wykorzystujących nieporadnego grubasa.


@mateos11: od jakiegoś czasu całkiem możliwe, że tak. Na rozprawie adwokacką piersią broniła jak lwica swojego męża-zboczeńca i mówiła przecież do Olgierda, że wpędził Sradka swoim nękaniem w szpital.
Mariola zobaczyła, że fetysze Centaura jednak na siebie zarabiają i
@giga_jablecznik: tak a w sądzie Paweł opowiadał jak klęczała przed knurem i jaka była zatroskana jego losem, byle tylko knur nie zeznał czegos przeciwko im. To już Majorowi czasem sie cos wyrwalo i to stąd jego wyjazdy przed sprawami itp.
Mają farta żs nazwisko popularne jak Kowalski i moze im się upiecze albo przeniosą sie do wiekszego miasta, wszak ich stać. Zwykla lampucera z tindera ma wiecej klasy niż to zezowate
sceptyczna z początku Mariola


@giga_jablecznik: wejdź w taki kredyt to też szybko przestaniesz być sceptycznym. Nie oszukujmy się, oni nie są w stanie go spłacić bez konona. Grają va banque i widać to od dawna. Jak myślisz po co są te sądy, straszenie, dręczenie ludzi policją? Tego kacpra lekarza już zaczęli czymś straszyć, bo jak nie to o dobrą wódkę, że jutro już będą to robić. ( ͡° ͜ʖ
pisałem na tagu żeby jej w to nie mieszać


@giga_jablecznik: niepotrzebnie, przecież wiadomo że k0biety są o wiele bardziej chciwe i pazerne. Myślę, że można iść dalej i domniemywać, że srawek miał niezdrowy fetysz i fascynację szkolną, że chciał nią sterować, a to caryca połączyła te chęci z wyciąganiem pieniędzy z kanału.