Wpis z mikrobloga

Żydzi zabili nam polskiego chłopaka. Wolontariusza, który jeździł i gotował jedzenie dla ofiar wojen i różnych klęsk żywiołowych (gotował m.in. ofiarom trzęsień ziemi w Turcji). Razem z nim w nalocie zginęło kilku innych wolontariuszy. Cześć ich pamięci.

Mało co mnie tak brzydzi na wykopie jak bezrefleksyjni głupcy, którzy kibicują Izraelowi.

Edit.
Ciekawe czy media głównego nurtu i polska dyplomacja zareagują rano jak należy.

#izrael #palestyna #wojna
Tywin_Lannister - Żydzi zabili nam polskiego chłopaka. Wolontariusza, który jeździł i...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 99
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Tywin_Lannister: źródło oskarżeń?

Bo rozumiem że hamas i palestyna są na tyle wiarogodne, że nie ma potrzeby potwierdzenia ich słów?
Tak jak to przykładowo było w przypadku narracji o zniszczonym szpitalu z dziećmi przez Izrael, a jak się później okazało szpital był cały i to palestyńczycy sami to zrobili odpalając rakiety z terenu parkingu?
  • 18
Ciekaw jestem co wykopki myślą o takim Franku Sterczewskim, z którego często tu były #!$%@? m.in. jak biegł z siatką by rzucić coś przez granicę uchodźcom,


@Czarny_Klakier: że to debil. Cieszę się, że mogłem pomóc ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Środowisko LGBT bezrefleksyjnie popiera Palestynę (co jest ciekawym tematem, bo druga skrajność sponsorowana przez rosję, czyli skrajna prawica, też), więc w jego mózgu akurat żadne procesy myślowe nie