Wpis z mikrobloga

Żydzi zabili nam polskiego chłopaka. Wolontariusza, który jeździł i gotował jedzenie dla ofiar wojen i różnych klęsk żywiołowych (gotował m.in. ofiarom trzęsień ziemi w Turcji). Razem z nim w nalocie zginęło kilku innych wolontariuszy. Cześć ich pamięci.

Mało co mnie tak brzydzi na wykopie jak bezrefleksyjni głupcy, którzy kibicują Izraelowi.

Edit.
Ciekawe czy media głównego nurtu i polska dyplomacja zareagują rano jak należy.

#izrael #palestyna #wojna
Tywin_Lannister - Żydzi zabili nam polskiego chłopaka. Wolontariusza, który jeździł i...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 100
  • Odpowiedz
@Nusantara: aż mi się nie chce już komentować, zabetonowany mózg masz, i tak żaden argument nie dotrze a to co czytasz interpretujesz na swój sposób ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
skąd wiemy że to Izrael?


@espumisanmax: zły Hamas zrównał z ziemią całą strefę gazy, i zmusił do ucieczki 2 mln ludzi. A Żydzi stali i się patrzyli tylko. Mówię ci mordo. Byłem, widziałem.
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: Niestety żydzi walą tam we wszystko. Pomimo mojego obrzydzenia do uderzeń w budynki cywilne, szpitale i komwoje, czy tego chcemy czy nie - taka jest niestety natura tego konfliktu od dziesięcioleci i winę ponoszą obie strony. Tylko teraz Izrael poszedł all in, bez skrupułów. Wcześniej też ginęli niewinni ludzie ale nie na taką skalę jak teraz. Konsekwencje muszą być, tylko kto w to wierzy...
  • Odpowiedz
Ciekaw jestem co wykopki myślą o takim Franku Sterczewskim, z którego często tu były #!$%@? m.in. jak biegł z siatką by rzucić coś przez granicę uchodźcom, albo z innych aktywności bardziej z lewej strony. A od początku początku Izraela publicznie ich krytykuje i stara się naświetlić ich zbrodnie.


@Czarny_Klakier: No przerzucanie torby przez granicę to żadna pomoc tylko promocja medialna i polityczna, w dodatku utrudniał pracę służbom granicznym. Merytoryczna krytyka Izraela
  • Odpowiedz
@espumisanmax Ale o jakiej sytuacji ty piszesz? Izrael sam się przyznawał do strzelania do szpitali, gdzie akurat tu jestem ostrożny bo serio Hamas może ukrywać się tam wśród cywilów. Tematy te i tak ginęły bo opinia publiczna ma to w dupie. Więc jak widzisz nie biorę wszystkiego z połykiem.

Jednak strzelanie do cywilów z biała flaga, lekarzy w karetce, czy konwojów humanitarnych to inna sprawa, prawda? A Izrael to robi od początku.
  • Odpowiedz
  • 1
@Nusantara

Bo #!$%@? żydowscy żołnierze strzelają do wszystkiego co się rusza. 30 tysięcy ofiar nie wzięło się znikąd.


Gdyby Izrael walił do wszystkiego co się rusza, to straty byłyby o wiele wyższe. Mówimy tu o armii mającej do dyspozycji gigantyczną ilość artylerii (w tym kilkaset baterii MLRS) i malutki bardzo gęsto zaludniony obszar. Jeśli krzyki propalestynskich aktywistów o "ludobójstwie" były prawdziwe, straty wśród ludności cywilnej byłyby o wiele wyższe (z resztą 30
  • Odpowiedz
tu nie żydzi są problemem

A Islam który przyjdzie i obetnie Ci ten pusty łeb


@Bogdan_Srom:

Dlatego trzeba dać arabom tą ziemię, żeby nie szukali innej w Europie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A swoją drogą, to sugerowanie, że to nie żydzi są problemem, którzy w latach dwudziestych XX wieku masowo migrowali do Palestyny i siłą założyli tam własne państwo, wbrew woli większości lokalnej ludności i wszystkich państw
  • Odpowiedz