Wpis z mikrobloga

@Tuschino: Czyli ty kolego wiesz dokładnie kto wydał rozkaz i wiesz że ta rakieta była wycelowana w ten właśnie samochód i ktoś celowo zabił tych ludzi?

Niestety to chyba jest przypadek, że zabito wolontariusza, nie jestem w stanie uwierzyć, że celowo strzelili w to auto. A nikt nie jest w stanie strzelić w auto którym jedzie Putin.
  • Odpowiedz
@Tuschino: oho ruski troll na zielonce się zbugował bo w treści nie ma nic o zawartej informacji.
Dodatkowo widać po twiterze że wchodzi przez VPN ale nie polskiego ani rosyjskiego, wygląda chyba na hiszpański.

Kacapie słabo ci to idzie szkalowanie próbuj dalej xD
  • Odpowiedz
  • 0
@Quassar: głęboka odklejka, tak jestem hiszpańskim Don Diego. Żydzi będą wam pluć w twarz to powiecie że deszcz pada bo inaczej to będzie ANTYSEMITYZM
  • Odpowiedz
  • 0
@Quassar: dla was jak ktoś umie inny język oprócz jednego to już rosysjki agent xD co za ograniczenie umysłowe. Wiesz że mamy 2024 i ludzie uczą sie różnych języków i podróżują po całym świecie?
  • Odpowiedz
#!$%@? to auto było oznaczone XD


@OCIEBATON: Z samolotu tego nie zauważysz, tak samo gdy strzelasz z broni niekierowanej. Jest dużo za mało danych do tego by stwierdzić, że to było celowe uderzenie w wolontariuszy.
  • Odpowiedz
#!$%@? to auto było oznaczone XD


@OCIEBATON: Chłop co się csi miami naoglądał xD Wygląda to na strzał z powietrza, czyli pewnie kilkudziesięciu kilometrów
  • Odpowiedz
@Tuschino: jednak dalej bystrzejszy i ostrożniejszy w #!$%@? nie znając dokładnie tematu niż ty. Skoro tak lubisz argumentu które nie odnoszą się do sedna.

Jesteś osobą która na podstawie czyjegoś pytania wyobraża sobie osobę bo raczyła zapytać :) w dupie mam ci i mnie myślisz gościu, skup się na faktach jak chcesz poważnie pogadać.
  • Odpowiedz