Wpis z mikrobloga

Where are all the good women? - Zapytam przekornie. Pamiętam jak starałem się pracować nad swoim charakterem, czytać jak być najlepszym chłopakiem, żeby kobieta była ze mną szczęśliwa itp. Panie, śmiech na sali. To nie ma najmniejszego znaczenia. Albo masz wygląd albo nie. Po 34 latach jest totalny over. Potencjalnie najlepsze lata mineły. Teraz tylko ułożyć sobie życie, żeby jak najmniej cierpieć. Jak ktoś z młodych potrzebuje jakieś rady, żeby nie przechodził tego co ja to chętnie pomogę.
#blackpill #przegryw #przegrywpo30tce
  • 15
  • Odpowiedz
wygląd = 100 %


@Snowflake_: nie prawda, super wygląd daje ci to że myszki same się do ciebie pchają, to prawda, ale pchają się same te "odważne". Ale nawet ze średnim wyglądem i dobrą gatką dużo więcej fajnych i nieśmiałych wyroochasz.

pieniądze to każdy ma


Nie prawda, większość ludzi nie ma pieniędzy
  • Odpowiedz
Miłość, bo masz kasę to nie miłość. To nie dla mnie


@LostHoldenCaulfield: miłość rodzi się po poznaniu się bliżej. Jesteś biedny to masz małe szanse że jakaś laska będzie chciała cię poznać, przez to nie masz szansy na miłość.
  • Odpowiedz
@LostHoldenCaulfield: dla kobiet nie można być zbyt miłym w kontekście nawiązania bliższej relacji. Dla koleżanek z pracy i owszem, ale jak chcesz jakąś wyrwać, to muszą się pojawić te negatywne emocje ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zresztą widzisz po tym Twoim koledze z pracy :)

Nie poddawaj się, tylko zadbaj o siebie, zmień nastawienie do tych kobiet i działaj, a nie mów, że się nie da :) To
  • Odpowiedz
Pamiętam jak starałem się pracować nad swoim charakterem, czytać jak być najlepszym chłopakiem, żeby kobieta była ze mną szczęśliwa


@LostHoldenCaulfield: panie, jak już ci się chciało w to bawić to trzeba było robić tak żebyś był jak najatrakcyjniejszy a nie jak najlepszy
  • Odpowiedz