Wpis z mikrobloga

@MazurskiSmak: Czyli co, jako w zasadzie jedna z najważniejszych osób w państwie miał napisać:
"Wy #!$%@? #!$%@? z #!$%@? na czele, grom już leci wam #!$%@?ć".
Dyplomacja działa trochę inaczej, nawet w takich sytuacjach.
  • Odpowiedz
@MazurskiSmak: Czego niby współczujesz, no dalej, wyjaśnij. Bo chyba nie tego, że wiem do kogo należą największe firmy, a nie tak jak ty uważam to za tajną wiedzę, i wiemy o tym tylko dlatego, że nie można kogoś krytykować według czyichś urojeń.
  • Odpowiedz
@To_ja_moze_pozamiatam dla konfedepisu Tusk to największe zło, bo mówi jak jest i mówi to co ludzie chcą usłyszeć, bo mówi to co myślą. Ale jak memcen zrobi to samo aby zdobyć 0.02% głosów aby być bliżej PiSu to już wtedy git i memcen jest wielkim politykiem o twarzy dziecka.
  • Odpowiedz
Czyli jak nic nie mówi to jest sługą Izraela a jak coś mówi to jest sługą Izraela?


@To_ja_moze_pozamiatam: Co mówi cymbale? Że jest zły?
W takiej sytuacji powinny zostać uruchomione poważniejsze narzędzia dyplomatyczne? Powinny iść noty. Ambasador izraelski powinien siedzieć na dywanie u tuska i przepraszać. Ale w p0lin nic takiego się nie wydarzy. Tu masz wyjaśnienie dlaczego:
tajemniczy-motorniczy - >Czyli jak nic nie mówi to jest sługą Izraela a jak coś mówi ...
  • Odpowiedz
@rojek: Raz, Radziu stwierdził w wywiadzie, że już ma kandydaturę na ambasadora do Izraela, a sama dyplomacja z Izraelem łatwa nie jest.
Dwa, słaby pomysł, bo jeszcze bym coś powiedział ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@tajemniczy-motorniczy
No ambasador izraela był na dywaniku u Radzia dzisiaj...
  • Odpowiedz