Wpis z mikrobloga

#przegryw rozpiepsza mnie jak widzę piekna dziewczynę idącą za rękę z jakimś niziutkim chuopem co ma zakola na pół glowy.. żeby jeszcze było widać bogactwo po chuopie ale nie a wręcz przeciwnie.. nie ogarniam takich rzeczy
  • 7
  • Odpowiedz
@Pechpechpech:
Nie tylko wygląd się liczy. Liczy się też to co masz w głowie, jak tam jest śmietnik to i wygląd nie pomoże. A do wszystkiego dochodzi jeszcze jakieś szczęście, nie umiem inaczej tego nazwać. Ale niektórzy nagle doświadczają czegoś niemożliwego. Jak mój wujek alkoholik, którego pod sklepem jak zebrał o pieniądze spotkała dziewczyna i coś w nim zobaczyła. Wyciągnęła go z nałogu, naprawiła i teraz żyją szczęśliwie a wujek jest
  • Odpowiedz
@Pechpechpech: jeśli Cię denerwuję to, że ktoś sobie układa życie, to znaczy, że jesteś zawistnym człowiekiem. Ja jestem sam i mnie cieszy, jak widzę, gdy jakiś mało atrakcyjny chłopak ma dziewczynę. Podoba mi się, że komuś się udało.
  • Odpowiedz
@Kopytnik_1: Jak taki chłop nie jest toksycznym #!$%@? i mendą tylko dobrym chłopem to tak należy robić życzyć dalszego powodzenia i gratulować, że się udało jeżeli laska nie jest z nim tylko dla jego hajsu.
  • Odpowiedz
@Pechpechpech: Rozmawiałem z kiedyś parę razy z takim starszym z zawodu gościem, który jest z zawodu psychiatrą i psychoterapeutą. Opowiedział mi i mojemu kumplowi w luźnej rozmowie, o swoim kumplu chyba z czasów studiów o ile dobrze pamiętam. Mieszkali razem. Powiedział, że obiektywnie starając się patrzeć był niski, trochę gruby, brzydki i rudy. Majętny bardzo raczej też nie był. A laski gdziekolwiek się na jakiejś imprezce nie pojawił to na niego
  • Odpowiedz