Wpis z mikrobloga

@sylwke3100: Mało kto pamięta ile było głośnych afera ze skandalicznym traktowaniem pracownikow, niewystarczającej liczby pracownikow itp Pierwsi pracownicy biedronki byli traktowania przez szefostwo z Portugali jak gówno ludzie gorszego sortu. Mnóstwo spraw kierowanych do sądów pracy itp.
  • Odpowiedz
@sylwke3100: Zgadzam się, ale dodam dla zachowania faktów:
Założyciel i 1 właściciel biedronki (Mariusz Switalski) nie był toksycznym pracodawcą (zwłaszcza jak na lata'90).

Mobbing, wyzysk, noszenie pieluch, darmowe nadgodziny,dzwiganie ciężarów bez bhp i wszystkie te najgorsze świństwa nastały wraz z przejęciem Biedronki przez portugalczykow z geronimo.
  • Odpowiedz
@LukasUK pamiętam jak na TVN był program pod napięciem który prowadził Marcin Wrona i właśnie byli pod biedronką w nowym dworze mazowieckim i dziewczyna z mojej wsi występowała tam jako strona poszkodowana
  • Odpowiedz
@Operator_imadla: U mnie w mieście w jednej biedronce w okolicach 2008 roku kobiety pracujące tam złożyły zbiorowy pozew przeciwko biedronce w sądzie pracy za brak czasu na toalety i sugestie kierownictwa które im mówiło, że jak za często chodzą do łazienki to niech noszą pampersy i to #!$%@? nie jest żart.
  • Odpowiedz
@Operator_imadla pamiętam jak na początku lat 2000 Biedronka to był jedyny market u mojej babci i nie cierpiałam tam chodzić bo wszystko było gównojakości, a najgorsze to chyba czekolady które kupowała mi każda ciotka przychodząca do babci w odwiedziny ()
  • Odpowiedz
pamietam jak otworzyli biedronkę pod moją podstawówką. Latało się na przerwach po topczipsy ❤️ a kumpela z klasy potrafiła jednorazowo wynieść w plecaku 30 czekolad... ehhh... i komu to przeszkadzało?
  • Odpowiedz